دندانپزشکی در قیطریه : دلایل بسیاری سبب می شود تا افراد به دندانپزشکی مراجعه کنند. پوسیدگی و درد از جمله مهم ترین و اصلی ترین دلایلی است که سبب مراجعه افراد به دندانپزشکی می شود. با گذشت زمان و توجه به سلامت دهان و دندان ها و هم چنین زیبایی آن ها، مراجعه به دندانپزشکی به دلایل ذکر شده محدود نمی شود. با مراجعه منظم به دندانپزشکی در قیطریه علاوه بر اهمیت و ارتقای زیبایی دندان ها باعث پیشگیری از بروز بیماری های دندانی نیز خواهد شد. با افزایش سن مراجعات دوره ای جهت حفظ سلامت دندان ها ضروری است. شما می توانید در سایت سپیدنت کلینیک دندانپزشکی در قیطریه را پیدا کنید.

انواع خدمات دندانپزشکی در قیطریه

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در قیطریه در اکثر کلینیک ها انجام می شود. خدمات زیبایی دندانپزشکی نیز مانند خدمات درمانی دارای اهمیت است و بسیاری از مراجعات به دندانپزشکی شامل این حوزه از دندانپزشکی می باشد.

ارتودنسی در قیطریه

ارتودنسی در قیطریه توسط بهترین ارتودنتیست های کشور انجام می شود. هزینه ی ارتودنسی دندان در قیطریه پس از معاینه و بررسی های دندانپزشک مشخص می شود. روش ارتودنسی و نوع براکت مورد استفاده با انتخاب بیمار و پس از تایید ارتودنتیست استفاده می شود.

ایمپلنت در قیطریه

کاشت ایمپلنت در قیطریه یک روش جایگزینی دندان با طول درمان طولانی است که در صورت همراهی بیمار، روشی همیشگی خواهد بود. علاوه بر کاشت ایمپلنت، بریج دندان در قیطریه نیز سبب جایگزینی دندان یا دندان های از دست رفته می شود.

طرح لبخند در قیطریه

اصلاح طرح لبخند در قیطریه توسط بهترین متخصصین پروتزهای دندانی در این منطقه انجام می شود. پس از رادیولوژی از دندان ها و معاینه ی دندانپزشک روش اصلاح طرح لبخند مناسب برای بیمار با توجه به شرایط دندان ها انتخاب می شود.

لمینت سرامیکی در قیطریه

لمینت سرامیکی در قیطریه به صورت روکش های چینی گونه، زیبایی و درخشندگی را به دندان ها باز می گرداند. این نوع روکش ها از جمله مهم ترین روش های اصلاح طرح لبخند می باشد. لمینت سرامیکی به صورت غیر مستقیم و پس از ساخت بر روی دندان های بیمار چسبانده می شود.

کامپوزیت ونیر در قیطریه

کامپوزیت ونیر دندان در قیطریه به عنوان روشی مستقیم سبب ترمیم فرم و رنگ دندان ها می شود. بسیاری از شکستگی ها و لکه های دندانی به وسیله ی کامپوزیت ونیر دندان قابل اصلاح می باشد. کامپوزیت ونیر دندان، درخشندگی لمینت سرامیکی را نداشته ولی قابلیت ترمیم و برگشت پذیری دارد، هم چنین قیمت پایین تری نسبت به لمینت سرامیکی دارد.

بلیچینگ در قیطریه

بلیچینگ دندان در قیطریه برای دندان های سالم قابل استفاده است که رنگ دندان را به وسیله ی روش شیمیایی اصلاح می کند. بلیچینگ دندان در قیطریه به صورت خانگی و تحت نظر دندانپزشک نیز انجام می گیرد. جهت حفظ ایمنی و سلامت دندان ها بهتر است که بلیچینگ دندان در کلینیک دندانپزشکی انجام شود.

دندانپزشکی کودکان در قیطریه

دندانپزشکی کودکان در قیطریه به صورت تخصصی انجام می شود. محیط مناسب روحیات کودکان در این کلینیک ها سبب کاهش فشار روانی و علاقه ی آن ها به حفظ بهداشت دندان ها و مراجعه به دندانپزشکی خواهد شد. علاوه بر خدمات درمانی و ترمیمی، آموزش های لازم نیز به کودکان و والدین آن ها ارائه خواهد شد.

خدمات ترمیمی در قیطریه

تمامی خدمات درمانی و ترمیمی دندانپزشکی در قیطریه در کلینیک های دندانپزشکی این منطقه انجام می گیرد. بیشترین مراجعات ترمیمی دندان ها مربوط به پوسیدگی و آبسه ی دندان است. عصب کشی دندان در قیطریه و هم چنین ترمیم ریشه ی دندان از خدمات مهم حوزه ی ترمیمی می باشد. جراحی های کوچک نیز جزو خدمات ترمیمی دندانپزشکی به حساب می آید.

تماس بگیرید

دندانپزشکی نسیم قیطریه

دندانپزشکی نسیم قیطریه با ۱۵ سال سابقه خدمت رسانی به شما عزیزان با سه شعبه فعال در شهر تهران ■ ارائه کلیه خدمات زیبایی و […]
914 بازدید کل ، 2 امروز