لمینت متحرک دندان

لمینت متحرک دندان چیست

لمینت متحرک دندان : همانگونه که می دانید زیبایی دندان ها بسیار حائز اهمیت است. اگر دندان ها دارای ظاهر خوبی نباشند به طور مستقیم بر روی اعتماد به نفس فرد تاثیرات منفی می گذارند. افرادی که دندان های نازیبا، بد رنگ و بدشکل دارند به طور معمول از اعتماد به نفس لازم برای صحبت کردن و خندیدن در جمع برخوردار نیستند.

 در حال حاضر علم دندانپزشکی پیشرفت های بسیاری نموده و تکنیک ها و روش های گوناگون زیادی را برای زیبا نمودن دندان ها و برطرف کردن عیوب ظاهری آن ها ارائه کرده است. لمینت سرامیکی دندان یکی از آن دسته تکنیک های رایج، محبوب و پرطرفدار است که قار است عیوب ظاهری دندان ها را در طی 2 جلسه برطرف نماید. اما مسئله ای که وجود دارد آن است که لمینت دندان و تکنیک های درمانی دیگر همچون کامپوزیت غالبا نیازمند صرف هزینه های بسیاری می باشد که در این بین ممکن است افرادی باشند که از توان و بضاعت مالی برای استفاده از این تکنیک ها برخوردار نباشند. لمینت سرامیکی دندان یک راهکار نوین برای آن دسته از افرادی است که در پی زیبایی دندان هایشان هستند و نمی خواهد هزینه های زیادی را صرف کنند. علاوه بر ارزان قیمت بودن این روش بسیار سریع است و در زمانی که وقت کافی نیز برای مراجعه به دندانپزشکی وجود ندارد بسیار کارآمد است.

 

مزایای لمینت متحرک دندان

 1. ارزان قیمت بودن
 2. زیباسازی دندان ها در زمانی سریع
 3. مناسب برای استفاده در مهمانی ها و دورهمی ها
 4. آسیب نرساندن به دندان های اصلی
 5. محصولی بسیار جدید و جالب
 6. طراحی کاملا منطبق با دندان ها و دارای حالتی نازک و کاملا مقاوم
 7. غیر قابل تشخیص توسط دیگران
 8. دارای  کیفیت و جنس مرغوب و همچنین رنگ ثابت و مقاوم
 9. دارای تمامی تاییدیه های بهداشتی

معایب استفاده از لمینت سرامیکی دندان

 1. لمینت متحرک دندان برای درمان مشکلاتی همچون پوسیدگی و التهاب لثه کاربردی ندارد.
 2. لمینت دندان در زمان خواب قابل استفاده نمی باشد.
 3. احتمال شکستن پلاک در صورت استفاده نادرست وجود دارد.

لمینت متحرک دندان چه مشکلاتی را اصلاح می کند

لمینت دندان محصولی جدید و مقرون‌ به صرفه است که برای زیبایی دندان ساخته شده‌ است. این محصول که به صورت قالب دندان استفاده می شود، ظاهری فوق‌العاده زیبا و همیشگی به دندان هایتان می دهد و باعث سفیدی دندان ها می شود. لمینت متحرک یک روش بسیار جالب و منحصر به فرد است اما این روش به هیچ عنوان از جنبه ی درمانی برخوردار نیست. لمینت دندان قادر است بدون احتیاج به چسب و یا اتصال دهنده دیگری روی دندان های شما قرار گرفته شود و همچنین به آسانی خارج می شود. با لمینت سرامیکی سپیدنت می توانید فاصله بین دندان ها، بدرنگی، به هم ریختگی و همچنین جای خالی دندان نداشته خود را به صورت موقت پنهان کنید.

عمر لمینت محرک دندان چقدر است

بهترین گزینه موقتی و قابل دسترس برای رفع مشکلات ظاهری دندان ها لمینت متحرک است. عمر لمینت متحرک دندان کاملا به نحوه استفاده شما بستگی دارد، ممکن است شخصی در روز اول به دلیل استفاده نادرست آن را بشکند ولی فرد دیگری با استفاده صحیح و رعایت اصول بهداشتی پلاک خود را تا 6 سال استفاده کند. بنابراین اگر به دنبال این هستید که به مدت طولانی تری از لمینت متحرک استفاده کنید باید حتما نحوه ی استفاده ی صحیح از آن را به خوبی یاد بگیرید. به یاد داشته باشید حتما به صورت مرتب پلاک خود را شست و شو دهید. بهتر است که تا حد امکان از خمیردندان استفاده نکنید و در صورت لزوم از مایع دستشویی رقیق استفاده کنید.