لمینت سرامیکی بدون تراش

لمینت سرامیکی بدون تراش سپیدنت با بهترین قیمت. بسياري از افراد از ظاهر لبخند خود راضي نيستند، مشكلات ظاهري دندان ها از جمله رنگ و تيرگي آن ها، شكستگي ها، فرم و فاصله هاي بين دنداني مي باشند كه اين نارضايتي با روش هاي اصلاح طرح لبخند برطرف خواهد شد. يكي از بهترين روش هاي اصلاح طرح لبخند. لمينت سراميكي مي باشد. لمينت سراميكي به نام پرسلن ونير نيز شناخته شده و از جنس سراميك با ضخامت هاي بسيار نازك ساخته مي شود. لمينت هاي ساخته شده بر اساس قالب دندان هاي بيمار و طبق سليقه ي او در لابراتوار ساخته مي شود. استفاده از  طرح درمان لمينت سراميكی علاوه بر اصلاح طرح لبخند سبب شده تا از روند پوسيدگي دندان ها پيشگيري شود.

لمينت سراميكی با توجه به جنس آن گزينه ي مناسبي جهت اصلاح شكستگي هاي شديد دندان ها مي باشند و در صورتي كه توسط متخصص انجام شود عوارضي براي دندان ها نخواهد داشت. لمينت سراميكي تحت حرارت بالا در لابراتوار ساخته مي شود كه همين امر سبب شده تا دوام بالايي داشته و ماندگار تر از كامپوزيت ونير باشند. لمينت سراميكي پس از ساخت در لابراتوار بر روي دندان ها چسبانده خواهند شد، پيش از چسباندن اين لايه هاي نازك سراميكي، دندان ها تراش داده مي شوند. بافت دندان حاوي مواد ارزشمند جهت حفظ و ماندگاري دندان است كه در صورت آسيب ديدن مي تواند زمينه ي پوسيدگي و از بين رفتن دندان را فراهم كند. جهت حفظ و مراقبت از اين نسج، زمينه اي براي لمينت سراميكی بدون تراش را فراهم كرد. اين نوع لمينت ها براي دندان هايي كه داراي پوسيدگي نيستند روشي ايده آل مي باشد. به شما پیشنهاد می شود مقاله هزینه لمینت سرامیکی را مطالعه فرمایید.

مزيت ها و ويژگي هاي لمينت سراميكی بدون تراش

لمينت سراميكی بدون تراش يا No prep شيوه ي نويني است كه با استفاده از لمينت لومينيرز انجام مي شود.

– ضخامت اين نوع لمينت هاي سراميكي فوق نازك بوده و در حد ٢ تا ٣ دهم ميلي متر مي باشد.

– لمينت سراميكي بدون تراش بي آن كه آسيبي به ميناي دندان وارد كند و داراي مراحل تهاجمي باشد، قابل انجام است.

– زيبايي و درخشندگي لمينت سراميكی بدون تراش نيز مانند دندان هاي طبيعي مي باشد كه با انعكاس نور اين زيبايي را فراهم مي كند. هزینه لمینت سرامیکی

هزینه لمينت سراميكی بدون تراش با قرار گرفتن بر روي دندان ها مانند روكشي از دندان هاي طبيعي بيمار محافظت مي كند و از پوسيدگي آن ها پيشگيري مي كند.

لمينت سراميكی بدون تراش بر خلاف ضخامت نازك آن داراي مقاومت بالايي ست و به راحتي نمي شكند.

– لمينت سراميكي بدون تراش در صورت شكستن ترميم پذير نمي باشد و لازم است كه دوباره ساخته شود.

–  لمينت سراميكی بدون تراش در صورتي كه تويط متخصص اين حوزه انجام شود و هم چنين مراقبت و رعايت بهداشت دهان و دندان ها به درستي انجام شود تا ١٠ سال عمر مي كنند و ماندگارند.

مراحل انجام لمينت بدون تراش

لمينت سراميكی بدون تراش در ٢ تا ٣ جلسه انجام مي شود. در ابتدا مشاوره هاي لازم به بيمار داده شده و نظرات و سليقه هاي او نيز بررسي خواهد شد. پس از اين مرحله از دندان ها قالب گيري دقيق مي شود و قالب ها به لابراتوار ارسال شده و لمينت ها ساخته خواهد شد. ساخت لمینت سرامیکی بدون تراش به مدت 2 تا 3 هفته در لابراتوار با حرارت بالا ساخته می شود. پس از ساخت این پوسته های پرسلن ونیر بدون آن که به مینای دندان آسیب برساند، بر روی دندان ها چسبانیده خواهد شد. هزینه لمینت سرامیکی با تخفیف ویژه

در صورتی که تمایل به داشتن اطلاعات بیشتر در حوزه ی لمینت سرامیکی بدون تراش و قیمت آن دارید، می توانید کلینیک های دندانپزشکی زیبایی را در سایت مرجع سپیدنت پیدا کنید.