قیمت کامپوزیت آلمانی

قیمت کامپوزیت آلمانی چقدر می باشد

قیمت کامپوزیت آلمانی در مقایسه با کامپوزیت های دیگر بالاتر است زیرا ژاپن، آلمان و آمریکا، سه کشور معتبر در زمینه ی تولید کامپوزیت های دندانی هستند و کامپوزیت های این سه کشور از کیفیت و طول عمربسیار بالاتری در مقایسه با سایرین برخوردار است. امروزه بسیاری از افراد برای زیبایی و سفیدی و نیز برای تغییر فرم و شکل دندان هایشان و اصلاح طرح لبخند از کامپوزیت ونیر دندان استفاده می کنند. دندانپزشکان با این روش درمانی تقریبا بدون هیچگونه عارضه ای، به جز زیبایی، دندان های پوسیده، شکسته، ترک خورده و یا بد رنگ را ترمیم می نمایند. مزیت کامپوزیت دندان در مقایسه با لمینت آن است که در کامپوزیت به هیچ عنوان مینای دندان تراش داده نمی شود و به این ترتیب اگر فرد خواستار برداشتن کامپوزیت ونیر باشد به راحتی می تواند این کار را انجام داده و از دندان های طبیعی خودش استفاده کند و این در حالیست که در لمینت به علت تراش دادن بیش از حد مینای دندان عملا امکان استفاده از دندان های طبیعی وجود نخواهد داشت.

کامپوزیت آلمانی دارای ماندگاری، طول عمر بالا و نیز طیف رنگ های مناسبی برای دندان ها می باشد. نصب و استفاده از کامپوزیت ونیر دندان آلمانی آسان بوده و دندانپزشکان برای پوشش نقایص دندانی بیماران از آن استفاده کرده و در واقع راه حلی نسبتا پایدار و با عمری بالا برای آنها ارائه می دهند. در ادامه قصد داریم در خصوص برندهای مشهور کامپوزیت آلمانی صحبت نماییم:

کامپوزیت دندان داینامیک پلاس

یکی از انواع مشهور کامپوزیت دندان آلمانی، داینامیک پلاس است که یک کامپوزیت میکروهیبریدی درمانی سبک می باشد که برای ترمیم دندان های قدامی و خلفی کاربرد دارد. ویژگی های کامپوزیت ونیر داینامیک پلاس به شرح ذیل است:

 1. استفاده آسان یا یک فرمول غیر چسبنده و در عین حال قوی
 2. مقاومت عالی در برابر سایش
 3. مقاوم در برابر ترک و شکستگی برای ترمیم های طولانی مدت
 4. برخورداری از ویژگی های نوری عالی
 5. تکنیک ساده
 6. پولیش پذیری بینظیر
 7. ماندگاری و طول عمر بالا
 8. مناسب برای تمامی حفره های دندان های خلفی و قدامی

کامپوزیت دندان داینامیک فلو

یکی دیگر از برندهای مشهور کامپوزیت ونیر آلمانی دندان داینامیک فلو است که یک کامپوزیت ونیر قابل ترمیم است که با نور پلیمریزه شده و دارای ویسکوزیته پایینی است. ویژگی های این کامپوزیت به شرح ذیل است:

 1. زیست پذیری عالی با عاج دندان
 2. پیوند شیمیایی مناسب با چسب و کامپوزیت
 3. آزاد کننده یون های فلوراید، فسفات، هیدروکسیل و کلسیم
 4. ماندگاری و استحکام بالا
 5. برخورداری از براقیت و درخشندگی بیشتر نسبت به سایر کامپوزیت ونیر دندان
 6. دوام بالاتر در رنگ آن
 7. مقاومت مکانیکی بالا در برابر سایش
 8. غیر محلول در آب و سایر مایعات
 9. رادیو اپاسیتی

کامپوزیت دندان زنیت نانو

نانو کامپوزیت، نوعی از کامپوزیت ونیر است که درمان آن با نور و پولیشینگ با جلاپذیری بالایی انجام می شود. با توجه به آنکه ذرات بسیار نازکی در این ترکیب به کار رفته است ترمیم یکنواخت و یکدستی حاصل می آید. کامپوزیت دندان آلمانی زنیت نانو با شرایط بالا سازگار بوده و می تواند یک مورد عالی برای ترمیم دندان باشد. ویژگی های کامپوزیت دندان آلمانی زنیت نانو به شرح ذیل است:

 1. نانو کامپوزیت ونیر با درمان نوری و ویژگی های فیزیکی برجسته و استفاده آسان
 2. برخورداری از یک فرمول جدید پیشرفته
 3. کاهش انقباض
 4. برای پر کردن حفره تمامی کلاس ها
 5. پرکنندگی بسیار بالا در حدود 83 درصد و حتی تحمل تراکم بالاتر
 6. پولیش پذیری عالی
 7. پرکنندگی فوق العاده و برخورداری ازمقاومت بالا در برابر هرگونه سایش
 8. تطابق رنگ ترمیم با دندان
 9. ثبات رنگ و ترمیم بسیار همگن و یکنواخت

اسفند 27, 1399 1:48 ق.ظ