دندانپزشکی در یزد

دندانپزشکی در یزد : رژیم غذایی و هم چنین رعایت درست بهداشت دهان و دندان از جمله عواملی ست که در ساختار دندان ها و سلامت لثه ها موثر است. مراجعات دوره ای سبب هدفمندی حفظت از سلامت دندان ها و له ها خواهد شد. کلینیک دندانپزشکی در یزد را با بررسی کلینیک ها و مراکز مختلف دندانپزشکی در سایت دندانپزشکی سپیدنت جستجو کنید.

انواع خدمات دندانپزشکی در یزد

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی در یزد و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در یزد در کلینیک های این شهر انجام می شود. قیمت خدمات مختلف دندانپزشکی تعرفه های متفاوتی داشته و جهت کشب اطلاع از آن ها با کلینیک مورد نظر خود تماس بگیرید.

ارتودنسی در یزد

ارتودنسی در یزد با طرح درمان ها و روش های مختلفی انجام می شود. بر اساس گزارشات AAO به هم ریختگی دندان ها سبب مشکلات بسیاری در سیستم گوارشی و هم چنین تکلم خواهد شد. این مشکلات سبب می شود تا فرد دچار پوسیدگی های دندان و هم چنین بیماری های لثه شود. دوره ی درمان ارتودنسی از یک سال تا دو و سال نیم می باشد. در صورتی که دندان های نانمنظم دارید و یا مشکلاتی از قبیل تکلم یا تنفس در شما وجود دارید بهتر است به ارتودنتیست مراجعه کنید.

ایمپلنت در یزد

کاشت ایمپلنت در یزد یکی از روش های درمانی و زیبایی می باشد. از دست رفتن یک یا چند دندان سبب می شود تا ظاهر و فرم صورت دچار تغییر شود و هم چنین استخوان های فک نیز ضعیف شده و به مرور زمان تحلیل رود. کاشت ایمپلنت از سن 18 سالگی قابل انجام شدن است. برند ها و کیفیت های مختلفی برای ایمپلنت وجود دارد که در قیمت تاثرگذار خواهند بود.

طرح لبخند در یزد

اصلاح طرح لبخند در یزد با استفاده از مواد مختلف دندانپزشکی و با استفاده از روش ها و ابزارهای خاص خود، انجام می شود. روش های اصلاح طرح لبخند هر کدام دوره ی درمان های مختلف داشته و بر اساس شدت ناهنجاری مشخص خواهد شد.

لمینت سرامیکی در یزد

لمینت سرامیکی سپیدنت در یزد لایه های بسیار نازکی در حدود 0.5 میلی متر می باشند ک در لابراتوار بر اساس قالب دندان های بیمار ساخته می شود. در صورت مراقبت های درست و کامل، لمینت سرامیکی دوام و ماندگاری بالایی دارند.

کامپوزیت ونیر در یزد

کامپوزیت ونیر دندان در یزد یک روش ترمیمی ست که به صورت موضعی انجام می شود. کج بودن دندان ها و فواصل دندانی به وسیله ی کامپوزیت ونیر دندان اصلاح می شود. کامپوزیت ونیر از جنس مواد رزینی می باشد که بر روی دندان قرار می گیرد.

بلیچینگ در یزد

بلیچینگ دندان در یزد یکی از روش های سریع شیمیایی برای تغیرر و اصلاح رنگ دندان می باشد. این رو بسیار پر طرفدار بوده و برای دندان های سالم و بدون پوسیدگی انجام می شود.

دندانپزشکی کودکان در یزد

دندانپزشکی کودکان در یزد در سنین کودکی تا نوجوانی سبب ارتقا سلامت دهان و دندان ها در سنین بزرگسالی خواهد شد. آموزش بهداشت به کودکان و والدین آن ها در حفظ سلامت دندان ها تاثیر به سزایی دارد. در سنسن 3 تا 9 سالگی حفظ سلامت دندان های شیری از اهمیت بسیاری برخوردار است.

خدمات ترمیمی دندانپزشکی در یزد

تمامی خدمات درمانی و ترمیمی دندانپزشکی در یزد از جمله ترمیم دندان و پر کردن و روکش کردن آن ها، عصب کشی و کشیدن دندان ها می باشد.

رادیولوژی دندان در یزد

عکسبرداری دندانپزشکی در یزد در بسیاری از بیماران به عنوان ضروریات تکمیل تشخیص و درمان بیماری های مروط به فک و دهان می باشد. بسیاری از کیست ها و شکستگی ها و هم چنین پوسیدگی دندان ها با استفاده از رادیوگرافی دندان مشخص خواهد شد.

تیر 8, 1399 7:43 ق.ظ