دندانپزشکی در گرگان

دندانپزشکی در گرگان : با مراجعات دوره ای به دندانپزشکی از سلامت دندان ها و لثه های خود اطمینان حاصل کرده و هم چنین از بروز بیماری های لثه و یا پوسیدگی دندان پیشگیری کنید. کلینیک دندانپزشکی در گرگان را در سایت سپیدنت جستجو کنید.

انواع خدمات دندانپزشکی در گرگان

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی در گرگان و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در گرگان در کلینیک های این شهر انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کلینیک مورد نظر خود در گرگان تماس بگیرید.

ارتودنسی در گرگان

با ارتودنسی در گرگان می توانید بسیاری از مشکلات ظاهری دندان ها را درمان کنید. از جمله ی این مشکلات می توان به به هم ریختگی و عدم رشد مناسب دندان ها اشاره کرد. علاوه بر این، دندان هایی که کج رشد کرده اند و یا فاصله بسیاری بین آن ها وجود دارد نیز رفع خواهد شد.

ایمپلنت در گرگان

کاشت ایمپلنت در گرگان در صورتی که استخوان های فک توانایی لازم برای اتصال با پایه ی ایمپلنت را داشته باشد از جمله بهترین روش های کاشت دندان می باشد. کاشت ایمپلنت از حساسیت بسیاری برخودار است و لازم است توسط متخصص آن انجام شود.

طرح لبخند در گرگان

اصلاح طرح لبخند در گرگان سبب می شود تا با اصلاح بهم ریختگی های دندانی هم چنین شکل ظاهری آن ها و سفید کردن دندان ها می توان لبخند زیبا را به خود هدیه کنید. اصلاح طرح لبخند با روش های مختلفی انجام می شود. در صورتی که تمایل به زیباسازی دندان های خود دارید در قدم اول با دندانپزشک ترمیمی و زیبایی مشورت کنید.

لمینت سرامیکی در گرگان

لمینت سرامیکی در گرگان با استفاده از موادی با جنس پرسلن در دمای بالا و لابراتوار برای هر واهد دندانی به صورت جداگانه ساخته می شود. لمینت سرامیکی علاوه بر درخشندگی و زیبایی که دارد، دوام و ماندگاری بالایی را نیز داراست. در صورت عدم شکستگی ین نوع روکش عمر تقریبی تا 10 سال نیز دارد.

کامپوزیت ونیر در گرگان

کامپوزیت ونیر دندان در گرگان به دلایل بسیاری یکی از محبوب ترین روش های ترمیم دندان ها می باشد. از جمله دلایل محبوبیت این روش می توان به قیمت آن اشاره کرد. قیمت کامپوزیت ونیر نسبت به دیگر روش های اصلاح طرح لبخند کم تر بوده و کیفیت خوبی نیز دارد. از دیگر دلایل محبوبیت کامپوزیت ونیر دندان، اصلاح طرح لبخند بدون تراش می باشد.

بلیچینگ در گرگان

بلیچینگ دندان در گرگان از جمله کم آسیب ترین و کوتاه ترین نوع درمان و اصلاح رنگ دندان است. در این روش طی یک فرآیند شیمیایی لکه های روی دندان ها برطرف خواهد شد. بلیچینگ دندان از جمله روش های پرطرفداری ست که هم به صورت کحض.ری در مطب و هم ب صورت خانگی انجام می شود.

دندانپزشکی کودکان در گرگان

دندانپزشکی کودکان در گرگان خدمات تخصصی دندانپزشکی منحصر به کودکان و نوجوانان می باشد. در این حوزه ی دندانپزشکی پیش از درمان دندان های کودک با استفاده از تکنیک های روانشنای ترس و استرس کودکان یا نوجوانان را کاهش داده و پس از درمان نیز مشاوره و آموزش به کودکان و والدین آن ها نیز در اختیارشان قرار خواهد گرفت.

خدمات ترمیمی دندانپزشکی در گرگان

تمامی خدمات درمانی و ترمیمی دندانپزشکی در گرگان جهت ترمیم ساختار آسیب دیده ی دندان انجام می شود. خدمات ترمیمی و درمانی دندانپزشکی شامل درمان ریشه و یا عصب کشی و هم چنین کشیدن دندان ها می باشد.

رادیولوژی دندان در گرگان

عکسبرداری دندانپزشکی در گرگان به شکل های مختلفی از جمله پری اپتیکال، اکلوزال، تک دندان و… انجام می شود. متداول ترین رادیولوژی دندان OPG پانورامیک می باشد. با استفاده از عکسبرداری دندان وضعیت دندان ها و استخوان های فک مشخص خواهد شد و مکمل تشخیص بیماری خواهد بود.

خرداد 27, 1399 8:31 ق.ظ