دندانپزشکی در کرمان

دندانپزشکی در کرمان : جهت حفظ سلامت و عمر دندان های خود مراجعه ی دوره ای به دندانپزشک را فراموش نکنید. در این مراجعات با بررسی بالینی دهان و دندان ها تمامی مشکلات مربوط به آن ها درمان شده و هم چنین از بروز دیگر بیماری های دهان و دندان ها پیشگیری خواهد شد. کلینیک دندانپزشکی در کرمان را در سایت تخصصی سپیدنت و پس از بررسی کلینیک های مختلف، پیدا کنید.

انواع خدمات دندانپزشکی در کرمان

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی در کرمان و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در کرمان در کلینیک های این شهر انجام می شود.

ارتودنسی در کرمان

ارتودنسی در کرمان یکی از اولین و بهترین درمان های حوزه ی درمانی و زیبایی دندانپزشکی است. بیشترین تاثیر ارتودنسی بر تعیین موقعیت و وضعیت مناسب دندان ها در جای خود می باشد که بر اساس اعمال نیرو بر روی دندان ها با استفاده از تجهیزات و وسایل ارتودنسی انجام می شود. در ارتودنسی ثابت شبکه ارتودنسی از دندان ها قابل جدا کردن توسط بیمار نمی باشد.

ایمپلنت در کرمان

کاشت ایمپلنت در کرمان یکی از خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی محسوب می شود که به نسبت دیگر درمان ها قیمت بالاتری دارد. عوامل مختلفی از جمله ظرافت و دوره ی درمان کاشت ایمپلنت، مراحل کار، تخصص دندانپزشک و هم چنین تجهیزات مورد استفاده دز این نوع درمان سبب شده در کنار قیمت بالا، کیفیت و ماندگاری همیشگی داشته باشد.

طرح لبخند در کرمان

اصلاح طرح لبخند در کرمان با استفاده از روش هایی هم چون باندینگ و بلیچینگ دندان، لمینت به صورت سرامیکی یا کامپوزیتی، ارتودنسی، ایمپلنت و روکش دندان انجام می شود. تعیین روش نهایی جهت اصلاح طرح لبخند پس از معاینه و بررسی های دندانپزشک مشخص خواهد شد.

لمینت سرامیکی در کرمان

لمینت سرامیکی در کرمان پس از تراش دندان ها بر روی آن ها چسبانده می شود. در بسیاری از موارد نیازی به تراش دندان ها نیست این روش غیر مستقیم بدوم تراش دندان ها قابل انجام است. این شرایط وابسته به دندان های بیمار و هم چنین روش انتخابی دندانپزشک وابسته است. در روش آمریکایی لمینت دندان، نیازی به تراش نیست.

کامپوزیت ونیر در کرمان

کامپوزیت ونیر دندان در کرمان پس از جرم گیری دندان و خشک شدن آن، به وسیله خمیر رزین کامپوزیت به صورت مستقیم بر روی دندان قرار می گیرد. با قرار گیری این ماده و پس از تاباندن نور، کامپوزیت ونیر محکم شده و آماده ی شکل دهی و فرم دهی می باشد. سطح کامپوزیت ونیر به وسیله ی پالیش صیقل داده شده و شکل نهایی دندان می گیرد.

بلیچینگ در کرمان

بلیچینگ دندان در کرمان به وسیله ی ماده ی شمیایی اکشیده کننده ی رنگدانه های روی دندان ها سبب سفید شدن دندان می شود. روش مورد استفاده برای بلیچینگ در مطب با خانه متفاوت است و بلیچینگ در مطب با نظارت دندانپزشک ایمن تر و نتیجه بخش تر خواهد بود.

دندانپزشکی کودکان در کرمان

دندانپزشکی کودکان در کرمان توسط بهترین متخصصین این حوزه در محیط های شاد و بدون استرس همراه با توصیه ها و آموزش هایی در زمینه رعایت بهداشت و تغذیه مناسب انجام می شود. جهت اطلاع از نوع خدمات تخصصی کودکان با کلینیک تخصصی دندانپزشکی کودکان تماس بگیرید.

خدمات ترمیمی دندانپزشکی در کرمان

تمامی خدمات درمانی و ترمیمی دندانپزشکی در کرمان اعم از کشیدن دندان های قدامی، خلفی و یا دندان عقل، خدمات مربوط به ریشه و ترمیم دندان ها و پوسیدگی های آن ها می باشد.

رادیولوژی دندان در کرمان

عکسبرداری دندانپزشکی در کرمان با استفاده از دستگاه های عکسبرداری فک و دندان ها انجام می شود. رادیوگرافی دندان به دندانپزشک کمک کرده تا تشخیص بیماری را تکمیل کرده و روش درمانی را انتخاب نماید.

خرداد 22, 1399 2:56 ب.ظ