دندانپزشکی در کرمانشاه

تشخیص بیماری های دهان و دندان در دوران نهفته ی آن تنها پس از مراجعه به دندانپزشکی انجام می شود. مراجعه ی منظم و حداقل سالیانه به دندانپزشکی سبب شده تا سلامت دندان ها تضمین شود. در هر معاینه ی دوره ای کلیه ی دندان ها به همراه بافت لثه و هم چنین فضای دهان و گلو مورد بررسی قرار می گیرد. کلینیک های دندانپزشکی در کرمانشاه را در سایت مرجع تخصصی دندانپزشکی سپیدت جستجو کنید.

انواع خدمات دندانپزشکی در کرمانشاه

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی در کرمانشاه و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در کرمانشاه در کلینیک های این شهر انجام می شود.

ارتودنسی در کرمانشاه

ارتودنسی در کرمانشاه سبب می شود تا احساس ناخوشایندی که با بهم ریختگی دندان ها و ایجاد مشکلات گوارشی به وجود می آید، بر طرف شود. جهت شروع طرح درمان ارتودنسی لازم است که در قدم اول به ارتودنتیست مراجعه کنید، پ از دریفت مشاوره های دندانپزشک، رادیولوژی دندان انجام شده و قالب گیری و مدل سازی های لازم انجام می شود. در نهایت روش درمانی ارتودنسی مشخص شده و پس از آن فرآیند درمانی آغاز خواهد شد.

ایمپلنت در کرمانشاه

کاشت ایمپلنت در کرمانشاه روشی دائمی ست که با مزایای فراوانی نسبت به دیگر روش های جایگزینی دندان، انجام می شود. Dental Implant با استفاده از قرار دادن پایه ای از جنس تیتانیوم در استخوان فک انجام می گیرد. پس از گذشت مدت زمان لازم جهت متصل شدن این پایه ی باریک با استخوان، مراحل درمانی آن کامل خواهد شد.

طرح لبخند در کرمانشاه

اصلاح طرح لبخند در کرمانشاه به عنوانی یکی از روش های محبوب در دندانپزشکی زیبایی محسوب می شود. شروع فرآیند درمانی اصلاح طرح لبخند منط به سلامت دندان ها و لثه می باشد و در صورتی مشکل و یا بیماری در دندان یا لثه وجود داشته باشد لازم است که پیش از اصلاح طرح لبخند، درمان شوند.

لمینت سرامیکی در کرمانشاه

لمینت سرامیکی در کرمانشاه لایه ای مستحکم با درخشندگی بالاست که به عنوان روش غیر مستقیم اصلاح ظاهر دندان هاست. یکی از معایب این روش، عدم ترمیم پذیری آن است. در صورتی که لمینت سرامیکی لب پر شده و یا ترک بردارد باید تعویض شود.

کامپوزیت ونیر در کرمانشاه

کامپوزیت ونیر دندان در کرمانشاه از جنس پرسلن است که حالتی خمیری دارد که پس از قرار گیری آن بر روی دندان به وسیله ی امواج نوری محکم می شود. کامپوزیت ونیر عوارضی نداشته و از بزرگترین معایب آن می توان به رنگ پذیر بودن آن اشاره کرد.

بلیچینگ در کرمانشاه

بلیچینگ دندان در کرمانشاه یکی از راه های شیمیایی برای سفید کردن دندان به شمار می آید. بلیچینگ دندان در افرادی که دارای پوسیدگی دندان و یا بیماری های لثه باشند انجام نمی شود.

دندانپزشکی کودکان در کرمانشاه

دندانپزشکی کودکان در کرمانشاه در مراکز تخصصی دندانپزشکی کودکان قابل انجام است. احساس درد در ناحیه ی فک و دهان تنها دلایل ویزت کودکان در کلینیک های دندانپزشکی نیست. گاهی عادات نامناسبی از جمله مکیدن انگشت شست یا دندان قروچه نیز می تواند سبب مراجعه به کلینیک تخصصی دندانپزشکی کودکان شود.

خدمات ترمیمی دندانپزشکی در کرمانشاه

تمامی خدمات درمانی و ترمیمی دندانپزشکی در کرمانشاه اعم از کشیدن دندان، پر کردن و یا عصب کشی در مراکز دندانپزشکی این شهر انجام می شود.

رادیولوژی دندان در کرمانشاه

عکسبرداری دندانپزشکی در کرمانشاه به وسیله ی اشعه ی ایکس با استفاده از دستگاه های مختص به رادیوگرافی دندان به روش های مختلفی انجام می شود. عکس opg از رایج ترین انواع رادیولوژی دندان می باشد. رادیولوژی دندان انواع متفاوتی دارد که هر یک از آن ها وضعیت قسمت های مختلفی از فک و دندان ها را نشان می دهد. 

خرداد 20, 1399 6:15 ب.ظ