دندانپزشکی در کرج

دندانپزشکی در کرج : رسیدگی به دندان ها سبب می شود تا علاوه بر پیشگیری از بیماری های دهان و دندان و هم چنین افزایش طول عمر آن ها، زیبایی لبخند خود را گارانتی کنید. رسیدگی و اهمیت به دندان ها تنها محدود به مسواک زدن نیست. رعایت بهداشت کامل دهان و دندان علاوه بر مسواک، استفاده از نخ دندان پس از هر وعده ی غذایی، رژیم غذایی مناسب و هم چنین استفاده از دهانشویه می باشد. علاوه بر رعایت بهداشت دندان ها لازم است که به صورت دوره ای به دندانپزشک مراجعه کنید. در کلینیک های دندانپزشکی در کرج تمامی خدمات حوزه ی دندانپزشکی توسط بهترین متخصصین این حوزه انجام می شود. شما می توانید در سایت سپیدنت با کلینک های دندانپزشکی در کرج آشنا شده و پس از بررسی های لازم، مرکز مورد نظر خود را انتخاب کنید. در ادامه مقاله با سایت سپیدنت همراه باشید.

انواع خدمات دندانپزشکی

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی در کرج و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در کرج در کلینیک ها انجام می شود.

ارتودنسی در کرج

ارتودنسی در کرج به عنوان یکی از مهم تری درمان های حوزه ی دندانپزشکی شناخته می شود. ارتودنسی علاوه بر بازگرداندن زیبایی به دندان ها سبب می شود تا بسیاری از مشکلات بیمار از جمله جویدن، تکلم و یا سردرد برطرف شده و از بیماری های گوارشی نیز پیشگیری خواهد کرد. برای بررسی لزوم انجام ارتودنسی باید در ابتدا به جلسه ی معاینه و مشاوره ی رایگان با ارتودنتیست بروید.

ایمپلنت در کرج

کاشت ایمپلنت در کرج با متریال برندهای مختلف انجام می شود. ایمپلنت به صورت دو مرحله ای و ایمپلنت فوری انجام می شود. برخی برندهای ایمپلنت به نسبت دیگر ایمپلنت ها قیمت کمتری دارد. قیمت کاشت ایمپلنت وابسته به فاکتورهای مختلفی از جمله دستمزد جراح و برند و کیفیت ایمپلنت مورد استفاده، می باشد.

طرح لبخند در کرج

اصلاح طرح لبخند در کرج پس از بررسی های دندانپزشک و با روش های مختلفی وابسته به شدت ناهنجاری دندان ها انجام می شود. اصلاح طرح لبخند در سال های اخیر بسیار پر طرفدار شده و می تواند زیبایی و اعتماد به نفس را به شما بازگرداند.

لمینت سرامیکی در کرج

لمینت سرامیکی در کرج به شکل پوسته های چینی از جنس پرسلن در لابراتوار ساخته می شود. این پوسته ها بر اساس قالب دندان ها بیمار می باشد که پس از ساخت بر روی دندان ها چسبانده می باشد. لمینت سرامیکی اصلاحاتی از لحاظ فرم و رنگ در دندان ها ایجاد می کند و عمر طولانی تری نسبت به کامپوزیت دندان دارد.

کامپوزیت ونیر در کرج

کامپوزیت ونیر دندان در کرج یکی از روش های محبوب در سال های اخیر است که شکل و ظاهر دندان ها را ترمیم می کند. این ماده ی خمیری شکل در درجه رنگ های مختلف وجود دارد که درجه ی سفیدی آن توسط بیمار انتخاب می شود.

بلیچینگ در کرج

بلیچینگ دندان در کرج به عنوان روشی سریع تنها اصلاحاتی را بر روی رنگ دندان ها انجام می دهد. بلیچینگ دندان سبب می شود تا لکه ها و کدری که بر اثر عوامل مختلف از جمله رژیم غذایی نامناسب بر روی دندان ها ایجاد شده، از بین برود.

دندانپزشکی کودکان در کرج

دندانپزشکی کودکان در کرج به صورت درمانی و مشاوره ای انجام می گیرد. در طول درمان نیز آموزش هایی به کودکان و والدین آن ها داده می شود.

خدمات ترمیمی دندانپزشکی در کرج

تمامی خدمات درمانی و ترمیمی دندانپزشکی در کرج از جمله عصب کشی و کشیدن دندان انجام می شود. جهت اطلاع از نوع خدمات با کلینیک مورد نظر خود در ارتباط باشید.

رادیولوژی دندان در کرج

عکسبرداری دندانپزشکی در کرج جهت تکمیل فرآیند تشخیص بیماری دندان ها و با نظر دندانپزشک انجام می شود.

اردیبهشت 23, 1399 2:47 ب.ظ