دندانپزشکی در ولنجک : اهمیت و ضرورت مراجعه منظم و دوره ای به دندانپزشکی زمانی مشخص خواهد شد که درد دندان تجربه شود. یکی از دردناک ترین دردها، دندان درد است. در صورتی که در کنار رعایت بهداشت دهان و دندان ها به صورت دوره ای به دندانپزشکی مراجعه شود از پوسیدگی های احتمالی نیز پیشگیری خواهد شد. مراجعه دوره ای باید به صورت حداقل 2 بار در سال باشد. در صورتی که پوسیدگی های دندان ها درمان و ترمیم نشود، پوسیدگی به ریشه ی دندان رسیده و گاهی سبب از دست رفتن دندان می شود.

کلینیک دندانپزشکی در ولنجک را در سایت مرجع دندانپزشکی سپیدنت پیدا کنید و تجربه ی درمانی خود را با ما در میان بگذارید.

انواع خدمات دندانپزشکی در ولنجک

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی در ولنجک و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در ولنجک در کلینیک های این منطقه انجام می شود. جهت اطلاع از نوع خدمات مدنظر خود و هم چنین هزینه های مربوط به آن، با کلینیک های دندانپزشکی در ولنجک تماس بگیرید.

ارتودنسی در ولنجک

ارتودنسی در ولنجک با دو روش ارتودنسی ثابت و ارتودنسی متحرک انجام می شود. ارتودنسی بسیاری از ناهنجاری های ظاهری دندان ها را بر طرف نموده و سبب ردیف شدن دندان ها می شود. هزینه ی ارتودنسی به نوع ارتودنسی و دستمزد ارتودنتیست و هم چنین پیش درمان های لازم وابسته است.

ایمپلنت در ولنجک

کاشت ایمپلنت در ولنجک به عنوان روشی همیشگی و گران تر نسبت به بریج دندان در ولنجک سبب جایگزینی دندان یا دندان های از دست رفته، انجام می شود. کاشت ایمپلنت یک پروتز ثابت است که به وسیله ی یک پیچ تیتانیومی در استخوان فک انجام می گیرد. طول درمان ایمپلنت نسبت به درمان های دیگر طولانی تر بوده و نیاز به همراهی بیمار را دارد.

طرح لبخند در ولنجک

اصلاح طرح لبخند در ولنجک با روش های مختلفی انجام می شود. هزینه ی طرح لبخند پس از معاینه و ویزیت دندانپزشک، مشخص می شود. گاهی لازم است جهت اصلاح طرح لبخند چند روش زیبایی همراه با هم انجام ود که وابسته به شدت ناهنجاری دندان های بیمار می باشد.

لمینت سرامیکی در ولنجک

لمینت سرامیکی در ولنجک به عنوان یک روش محبوب در اصلاح طرح لبخند انجام می شود. برای انجام لمینت سرامیکی در ابتدا از دندان های بیمار قالب گیری می شود، سپس با استفاده از قالب های گرفته شده روکش ها در لابراتوار ساخته می شود و در نهایت بر روی دندان های بیمار نصب می شوند.

کامپوزیت ونیر در ولنجک

کامپوزیت ونیر دندان در ولنجک از جمله موادی است که جهت ترمیم دندان ها مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر اصلاح طرح لبخند، در پر کردن دندان ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. کامپوزیت ونیر دندان در ولنجک با قیمت مناسب و پایین تر از لمینت سرامیکی انجام می شود.

بلیچینگ در ولنجک

بلیچینگ دندان در ولنجک به عنوان روشی جهت سفید کردن دندان، سازگار با دندان های سالم انجام می شود. در بیشتر موارد لازم است که بلیچینگ دندان در ولنجک همراه با جرم گیری انجام شود.

دندانپزشکی کودکان در ولنجک

دندانپزشکی کودکان در ولنجک وقتی به درستی انجام می شود که دندانپزشک با اصول روانشناسی نیز آشنا باشد. دندانپزشکی کودکان بهتر است در محیطی مناسب با روحیات کودک انجام شود تا ضمن کاهش استرس، سبب افزایش علاقه مندی کودک به رعایت بهداشت دهان و دندان ها شود.

خدمات ترمیمی دندانپزشکی در ولنجک

تمامی خدمات درمانی و ترمیمی دندانپزشکی در ولنجک به وسیله ی بهترین تجهیزات ترمیمی کشور در این منطقه انجام می شود. روش ترمیم دندان یا توجه به وضعیت ناهنجاری دندان های فرد انتخاب می شود و لازم است که علاوه بر معاینه ی دندانپزشک، رادیولوژی دندان نیز انجام گیرد.

فروردین 5, 1399 3:25 ب.ظ