دندانپزشکی در همدان

مراجعه به دندانپزشکی و رسیدگی و اهمیت به حفظ سلامتی دندان ها مساله ای است که کمتر مورد توجه افذاد جامعه می باشد. در صورتی که می خواهید دندان های سالم و لبخنذی زیبا داشته باشید لازم است که پس از پیدا کردن یک دنانپزشک خوب، مراجعات دوره ای و چکاب دندان های خود را آغاز کنید. کلینیک دندانپزشکی در همدان را با بررسی مراکز دندانپزشکی مختلف در سایت تخصصی دندانپزشکی سپیدنت بیابید.

انواع خدمات دندانپزشکی در همدان

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی در همدان و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در همدان در کلینیک های این شهر انجام می شود.

ارتودنسی در همدان

ارتودنسی در همدان با انواع براکت های ارتودنسی و به صورت های مختلفی انجام می شود. ارتودنسی به عنوان سیم کشی دندان نیز شناخته می شود. بسیاری از افراد از ارتودنسی به دلیل ظاهری که در طول دوره ی درمان به دندان ها می دهد، خودداری می کنند. راه حل این مشکل ارتودنسی نامرئی می باشد.

ایمپلنت در همدان

کاشت ایمپلنت در همدان یا Dental Implant یک روش درمانی موثر و همیشگی جهت کاشت دندان می باشد. پیش از کاشت ایمپلنت لازم است که با ایمپلنتولوژیست مشورت کرده و تحقیقات لازم را انجام دهید.

طرح لبخند در همدان

با اصلاح طرح لبخند در همدان علاوه بر اصلاح شکل و رنگ دندان ها می توان لبخند لثه ای را نیز با روش های مختلف اصلاح کرد. در صورتی که از لبخند خود راضی نیستید می توانید با مراجعه به کلینیک های دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی لبخند دلخواه خود را بسازید و با اعتماد به نفس روابط اجتماعی خود را ادامه دهید.

لمینت سرامیکی در همدان

لمینت سرامیکی در همدان، ونیر پرسلن با استحکام و مقاومت و هم چنین درخشندگی بالاست. این نوع روکش دندانی در پس از 2 الی 3 هفته در لابراتوار ساخته شده و سپس بر روی دندان ها چسبانده می شود. در صورتی که قصد دارید که از لمینت سرامیکی برای دندان های خود استفاده کنید، لازم است که دندانپزشک دندان های شما را بررسی کند.

کامپوزیت ونیر در همدان

از کامپوزیت ونیر دندان در همدان به عنوان اصلاح فرم دندا های جلو و یا پر کردن دندان ها استفاده می شود. در صورتی که دندان های جلو خود را کامپوزیت کرده اید لازم است تا توجه نمایید از گاز زدن میوه ها و ایجاد تنش برشی در این دندان ها خودداری کنید زیرا این نوع نیرو سبب شکستن کامپوزیت ها خواهد شد.

بلیچینگ در همدان

بلیچینگ دندان در همدان به صورت ماده ای ژله ای که بر روی دندان ها قرار گرفته و به وسیله ی واکنش های شیمیایی دندان ها را سفید خواهد کرد.

دندانپزشکی کودکان در همدان

در دندانپزشکی کودکان در همدان خدمات متنوع درمانی و آموزشی انجام می شود که یکی از مهم ترین خدمات ارتودنسی کودکان می باشد. ارتودنسی کودکان بر اساس شدت ناهنجاری دندان های کودک انجام می شود. یکی از نکات قابل توجه در این حوزه، درمان مشکلات فکی در سنین کودکی بدون نیاز به عمل جراحی می باشد که با توجه به رشد استخوان های کودکان و شکل گیری آن هاست.

خدمات ترمیمی دندانپزشکی در همدان

تمامی خدمات درمانی و ترمیمی دندانپزشکی در همدان شامل ترمیم های سطحی دندان و هم چنن ترمیم های پیچیده، انجام می شود. ترمی دندان ها به دو صورت ترمیم مستقیم و غیر مستقیم می باشد که براساس روش درمانی تقسیم بندی شده است.

رادیولوژی دندان در همدان

عکسبرداری دندانپزشکی در همدان با استفاده از دستگاه های رادیوگرافی مخصوص به فک و دهان و با تکنیک های خاص انجام می شود. رادیوگرافی دندان اطلاعاتی را در زمینه ی وضعیت دهان و دندان و هم چنین استخوان های فک در اختیار دندانپزشک قرار می دهد.

خرداد 24, 1399 6:18 ب.ظ