با استفاده از مسواک مناسب و نخ دندان به صورت روزانه می توان تا حد زیادی سلامت دندان ها را تضمین کرد. در کنار رعایت بهداشت مناسب دهان و دندان ها لازم است که به صورت سالیانه چکاب دندان ها انجام شود. کلینیک دندانپزشکی در نارمک را با بررسی مراکز دندانپزشکی در سایت مرجع تخصصی سپیدنت پیدا کنید.

انواع خدمات دندانپزشکی در نارمک

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی در نارمک و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در نارمک در کلینیک های این منطقه انجام می شود. دندانپزشکی زیبایی نسبت به خدمات ترمیمی دندانپزشکی، قیمت بالاتری دارد که این قیمت نیز در کلینیک های مختلف، متفاوت است.

ارتودنسی در نارمک

بهم ریختگی های دندانی و مشکلات مختلف مربوط به عدم تقارن دندان ها با روش درمانی ارتودنسی در نارمک اصلاح می شود. فواصل بین دندان ها، روی هم قرار گرفتن آن ها، جفت نشدن دندان ها بالا و پایین روی هم، مشکلات جویدن و تکلم از جمله مواردی ست که می توان با روش ارتودنسی به درمان آن ها پرداخت. زول درمان ارتودنسی پس از مشخص شدن شرایط بیمار و شدت ناهنجاری دندان ها تعیین می شود.

ایمپلنت در نارمک

کاشت ایمپلنت در نارمک با عکس برداری از شرایط استخوان ها فک آغاز می شود و در صورتی که استخوان های فک توانایی لازم را داشته باشد کاشت پایه ی ایمپلنت انجام می شود. این روش کاشت دندان بدون عوارض بود و با قیمت بالایی انجام می شود.

طرح لبخند در نارمک

اصلاح طرح لبخند در نارمک در اکثر کلینیک های دندانپزشکی انجام می شود. با اصلاح طرح لبخند و برطرف کردن مشکلات ظاهری دندان ها، لبخند هالیوودی خود را بسازید.

لمینت سرامیکی در نارمک

لمینت سرامیکی در نارمک بدون نیاز به بی حسی و پس از قالب گیری و ساخت لمینت ها انجام می شود. در بسیاری از موارد نیازی به تراش دندان ها نیست ولی در صورت لزوم باید سطح دندان ها تراشیده شده و سپس لمینت ها بر روی دندان ها چسبانده شود.

کامپوزیت ونیر در نارمک

در صورتی ناهنجاری های ظاهری دندان ها شدید نباشد، کامپوزیت ونیر دندان در نارمک بهترین روش ترمیم دندان هاست که با قیمت مناسب و در سریع ترین زمان انجام می شود. برند های مختلفی از کامپوزیت ونیر موجود است.

بلیچینگ در نارمک

دلایل مختلفی سبب کدر شدن دندان ها می شود، روش های بسیاری برای سفید کردن دندان ها و اصلاح رنگ آن ها وجود دارد که بلیچینگ دندان در نارمک یکی از این روش هاست که در کوتاه ترین زمان قابل انجام است. بلیچینگ دندان به صورت خانگی و در مطب دارای قیمت های مختلفی ست.

دندانپزشکی کودکان در نارمک

توجه و آگاهی به سلامت دندان ها از سنین کودکی و نوجوانی سبب می شود تا سلامت عمومی دندان ها در جامعه بر قرار شود. خدمات دندانپزشکی کودکان در نارمک در زمینه های مختلف درمانی از جمله کشیدن دندان ها و یا عصب کشی انجام می شود.

خدمات ترمیمی دندانپزشکی در نارمک

تمامی خدمات درمانی و ترمیمی دندانپزشکی در نارمک از جمله درمان ریشه در کلینیک و مراکز دندانپزشکی این محدوده انجام می شود. بی حسی موضعی شروع فرآیند درمانی ریشه و در نهایت ساخت روکش آخرین مرحله ی این درمان می باشد. کشیدن دندان و جراحی لثه نیز از دیگر خدماتی ست که در حوزه ی دندانپزشکی ترمیمی انجام می شود.

عکسبرداری دندانپزشکی در نارمک

رادیولوژی دندان به وسیله ی اشعه ی ایکس وضعیت دندان ها و استخوان های فک را به تصویر می کشد. بسیاری از بیماری های لثه و تحلیل فک ها از طریق رادیولوژی دندان مشخص خواهد شد. بسیاری از اختلالات و سرطان های مربو به دهان نیز با استفاده از عکسبرداری دندانپزشکی قابل تشخیص است.

مرداد 28, 1399 7:25 ب.ظ