دندانپزشکی در میرداماد : با رعایت بهداشت دهان و دندان ها، پلاک های میکروبی از روی دندان ها برداشته شده و از تجمع این پلاک ها و پوسیدگی دندان ها پیشگیری خواهد شد. گاهی با وجود رعایت بهداشت دهان و دندان عوامل دیگری سبب ایجاد پوسیدگی و از بین رفتن دندان ها خواهند شد. با مراجعه ی منظم به دندانپزشکی می توان با درمان این مشکلات، طول عمر دندان ها را افزایش داد. کلینیک دندانپزشکی در میرداماد را در سایت تخصصی دندانپزشکی سپیدنت جستجو کرده و با بررسی های لازم، کلینیک مد نظر را خود را پیدا کنید.

انواع خدمات دندانپزشکی در میرداماد

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی در میرداماد و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در میرداماد در کلینیک های این محدوده انجام می شود. قیمت خدمات مختلف دندانپزشکی در کلینیک ها متفاوت است که جهت اطلاع از آن ها باید با کلینیک مد نظر خود تماس بگیرید.

ارتودنسی در میرداماد

ارتودنسی در میرداماد سبب منظم شدن دندان ها و هم چنین ردیف شدن آن ها کنار هم خواهد شد که به روش های مختلفی انجام می شود. در صورتی که طرح درمان ارتودنسی در زمان مناسب و در سنین کودکی انجام شود، نتیجه ی درمان پایدار تر و مناسب تر خواهد بود.

ایمپلنت در میرداماد

با از دست رفتن دندان و یا تعدادی از دندان ها، علاوه بر ایجاد مشکلات گوارشی سبب تاثیرگذاری در زیبایی دندان ها و لبخند فرد خواهد شد. کاشت ایمپلنت در میرداماد روشی ست که این دندان های از دست را به بهترین شکل و به صورت همیشگی جایگزین خواهد کرد.

طرح لبخند در میرداماد

اصلاح طرح لبخند در میرداماد با استفاده از روش های مختلفی انجام می شود. روش درمانی اصلاح طرح لبخند پس از معاینه و بررسی دندان های بیمار مشخص خواهد شد.

لمینت سرامیکی در میرداماد

لمینت سرامیکی در میرداماد با استفاده از چسباندن لایه های سرامیکی بر روی دندان ها انجام می شود. این لایه ها در لابراتوار ساخته می شود و پس از تراش دندان ها بر روی آن ها قرار خواهد گرفت. با توجه به جنس این لایه ها، طول عمر بالایی داشته و مانند دندان های طبیعی درخشش و زیبایی خواهند داشت.

کامپوزیت ونیر در میرداماد

کامپوزیت ونیر دندان در میرداماد جهت ترمیم ظاهر دندان ها و هم چنین رنگ آن ها مورد استفاده قرار می گیرد. در مواردی که فرد رعایت بهداشت دهان و دندان ها را به طور کامل انجام ندهد و هم چنین دندان قروچه داشته باشد، کامپوزیت ونیر دندان روش درمانی مناسب و موثری نخواهد بود.

بلیچینگ در میرداماد

بلیچینگ دندان در میرداماد سبب اصلاح یکی از مهم ترین فکتورهای زیبایی دندان ها یعنی رنگ آن ها خواهد شد. بلیچینگ دندان به وسیله ی مواد شیمیایی و در کوتاه ترین زمان سبب سفید شدن دندان ها خواهد شد.

دندانپزشکی کودکان در میرداماد

دندانپزشکی کودکان در میرداماد با درمان مشکلات و آسیب دیدگی های دندان های کودکان توسط متخصصین این حوزه انجام می گیرد. گاهی در اثر حوادث مختلف و یا مشکلات ژنتیکی لازم است که دندان های کودکان تحت درمان قرار گیرد. حفظ آرامش کودک وابسته به رفتار والدین و هم چنین تبحر متخصص دندانپزشکی کودکان می باشد.

خدمات ترمیمی دندانپزشکی در میرداماد

از جمله مهم ترین خدمات ترمیمی و درمانی دندانپزشکی عصب کشی و ترمیم ریشه می باشد که توسط اندودونتیست Endodontist انجام می شود. جهت اطلاع از انواع خدمات خدمات درمانی و ترمیمی دندانپزشکی در میرداماد با کلینیک های این محدوده تماس بگیرید.

عکسبرداری دندانپزشکی در میرداماد

رادیولوژی دندان در میرداماد سبب شده تا مشکلات و بیماری هایی که از ظاهر دندان ها مشخص نیست، نمایان شود. با رادیولوژی دندان بسیاری از مشکلات عصب و کانال دندان ها، هم چنین مشکلات استخوانی مشخص خواهد شد.

مرداد 28, 1399 7:04 ب.ظ