مراجعه ی منظم به دندانپزشکی سبب می شود تا سلامت دندان ها حفظ شده و طول عمر آن ها افزایش یابد. بهتر است که چکاب دندان ها به صورت سالیانه انجام شود. لازم است که قبل از مراجعه به دندانپزشکی نکاتی را مد نظر قرار دهید که از جمله مهم ترین آن ها عدم نگرانی و استرس نسبت به دندانپزشکی باشد. کلینیک دندانپزشکی در مشهد را با سایت تخصصی دندانپزشکی سپیدنت، در کوتاه ترین زمان و در میان صدها دندانپزشکی پیدا کنید.

انواع خدمات دندانپزشکی در مشهد

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی در مشهد و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در مشهد در کلینیک های این شهر انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی نوع خدمات و هزینه های مربوط به آن ها می توانید با کلینیک های مورد نظر خود تماس بگیرید.

ارتودنسی در مشهد

ارتودنسی در مشهد سبب شده تا برخی از مشکلات در نامتقارنی دندان برطرف شود. عدم تقارن و جفت نشدن دندان ها به هم، علاوه بر تاثیرات منفی در زیبایی فرد، سبب بروز مشکلات و بیماری هایی نیز خواهد شد. جهت بررسی لزوم شروع این طرح درمان لازم است که معاینات بالینی توسط ارتودنتیست انجام گرفته و پس از قالب گیری از دندان ها و رادیوگرافی، ارتودنسی انجام شود.

ایمپلنت در مشهد

کاشت ایمپلنت در مشهد یکی از بهترین درمان های جایگزینی دندان می باشد که از محبوبیت فراوانی برخوردار است. نوع ایمپلنت مورد استفاده بر اساس فاکتتورهای مختلفی توسط دندانپزشک مشخص خواهد شد. برند ایمپلنت نیز بر اساس قیمت و کیفیت آن توسط بیمار و تایید دندانپزشک انتخاب خواهد شد.

طرح لبخند در مشهد

اصلاح طرح لبخند در مشهد با روش های مختلف و هم چنین روش های بدون تراش دندان قابل انجام است. بر اساس شدت مشکلات و ناهنجاری های دندان های فرد، روش اصلاح طرح لبخند انتخاب شده و زیبایی را به صورت شما هدیه خواهد داد.

لمینت سرامیکی در مشهد

لمینت سرامیکی در مشهد با استفاده از مواد پرسلن در لابراتوار ساخته می شود. این لایه های سرامیکی با درخشندگی و استحکام بالا نسبت به کامپوزیت ونیر دندان محبوب تر بوده و قیمت بالاتری دارد. در روش لمینت سرامیکی گاهی لازم به تراشیدن دندان ها می باشد که این مساله از معایب لمینت سرامیکی می باشد.

کامپوزیت ونیر در مشهد

کامپوزیت ونیر دندان در مشهد یکی از روش های اصلاح طرح لبخند و ترمیم دندان ها می باشد که با قیمت مناسب انجام می شود. در صورت شکستن کامپوزیت ونیر می توان آن را ترمیم کرد و نیازی به تعویض آن نیست. قابلیت رنگ پذیری یکی از معایب این روش می باشد.

بلیچینگ در مشهد

بلیچینگ دندان در مشهد در تمامی کلینیک ها و هم چنین به صورت ختنگی قابل انجام است. یکی از روش هایی که با استفاده از آن می توان رنگ دانه های بر روی دندان و هم چنین کدری آن را رفع کرد، بلیچینگ است.

دندانپزشکی کودکان در مشهد

دندانپزشکی کودکان در مشهد در کلینیک های تخصصی کودکان انجام می شود. به هنگام بررسی و انتخاب دندانپزشکی کودکان لازم است که مرکز مورد نظر تخصص لازم در این زمینه را داشته باشد تا بتواند وقت کافی را جهت درمان و هم چنین مشاوره و آموزش را در اختیار کودکان و والدین آن ها قرار دهد.

خدمات ترمیمی دندانپزشکی در مشهد

تمامی خدمات درمانی و ترمیمی دندانپزشکی در مشهد در مراکز دندانپزشکی و کلینیک ها انجام می شود.

رادیولوژی دندان در مشهد

عکسبرداری دندانپزشکی در مشهد پس از مراجعه ب دندانپزشک و در صورت لزوم توسط دندانپزشک تجویز می شود. رادیولوژی دندان درد ندارد و تنها کافی ست که بر روی یک یونیت بنشینید تا رادیولوژی انجام شود. هزینه ی عکسبرداری دندانپزشکی در مراکز مختلف، متفاوت می باشد.

خرداد 9, 1399 8:33 ب.ظ