دندانپزشکی در مسعودیه

دندانپزشکی در مسعودیه : دندان ها از جمله اعضایی هستد که با بسیاری از اندام های بدن در ارتباطند. از جمله تاثیرات دندان ها بر گوش هم چنین سیستم عصبی ست و در صورتی که درد و یا مشکلی در فضای دهان و دندان ها باشد می تواند سبب گوش درد یا سردرد شود. با راهکار هایی از جمله مراجعه ی منظم به دندانپزشکی می توان از بروز مشکلات این چنینی پیشگیری کرد. هم چنین باید توجه داشت که بسیاری از بیماری های دیگر از جمله دیابت نیز می توانند سبب بروز بیماری های دهان و دندان ها شوند. کلینیک دندانپزشکی در مسعودیه  را در سایت مرجع دندانزشکی سپیدنت بیابید و تجربه ی درمانی خوبی را برای خود رقم بزنید.

انواع خدمات دندانپزشکی در مسعودیه

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی در مسعودیه و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در مسعودیه در این کلینیک انجام می شود.

ارتودنسی در مسعودیه

ارتودنسی در مسعودیه با توجه به شرایط بیمار و شدت ناهنجاری دندانی او، به صورت ثابت و متحرک انجام می شود. برای انجام ارتودنسی لازم نیست که حتما در محدوده ی سنی خاصی باشید تا نتیجه ی درمان موفقیت آمیز باشد. در هر سنی می توان برای مرتب کردن و ردیف کردن دندان ها ارتودنسی کرد ولی لزوم این طرح درمان پس از معاینه توسط ارتودنتیست مشخص خواهد شد.

ایمپلنت در مسعودیه

کاشت ایمپلنت در مسعودیه بهترین و موثرترین راه برای پر کردن جای دندان هایی ست که به دلایل مختلف از دست رفته اند. بریج دندانی و هم چنین دندان مصنوعی تکه یا دست دندان از دیگر راه های جایگزینی دندان است که قیمت پایین تری دارد.

طرح لبخند در مسعودیه

اصلاح طرح لبخند در مسعودیه یا به اصطلاح لبخند هالیوودی زیبایی را به دندان های شما می بخشد. برای اصلاح طرح لبخند خود قبل از هر چیزی لازم است که معاینه شوید و مشاوره و اطلاعات لازم را از دندانپزشک دریافت کنید.

لمینت سرامیکی در مسعودیه

لمینت سرامیکی در مسعودیه با قرار دادن پوسته های از جنس پرسلن بر روی دندان طرح لبخند افراد را اصلاح می کند. لمینت سرامیکی تا 10 سال ماندگاری دارد ولی در صورت شکسته شدن قابلیت ترمیم نداشته و لازم است که تعویض شود.

کامپوزیت ونیر در مسعودیه

کامپوزیت ونیر دندان در مسعودیه سبب می شود تا زیبایی به شکل و رنگ دندان ها بازگردد. کامپوزیت ونیر دندان در صورتی که توسط متخصص دندانپزشکی زیبایی انجام شود و هم چنین بهداشت دهان و دندان به خوبی رعایت شود، عوارضی ندارد. ممکن است در گذر زمان و با خوردن مواد غذایی و نوشیدنی های حاوی رنگدانه، کامپوزیت دندان ها کدر شود که به راحتی و با مراجعه به دندانپزشک به وسیله ی پالیش آن به رنگ اولیه باز می گردد.

بلیچینگ در مسعودیه

بلیچینگ دندان در مسعودیه یکی از روش های اصلاح رنگ دندان هاست که در مدت کوتاه سبب سفید شدن دندان ها می شود. بلیچینگ دندان در افرادی که دندان هایشان پوسیدگی دارد، مناسب نیست و لازم است در ابتدا دندان ها ترمیم شده و سپس با استفاده از روش های مختلف به اصلاح رنگ دندان ها پرداخته شود.

دندانپزشکی کودکان در مسعودیه

دندانپزشکی کودکان در مسعودیه به صورت درمان و مشاوره انجام می شود. بخش اول دندانپزشکی کودکان در مسعودیه به صورت تشخیص و درمان بیماری دهان و دندان های کودک خواهد بود و پس از آن آموزش هایی به کودک و والدین آن ها داده می شود.

خدمات ترمیمی دندانپزشکی در مسعودیه

تمامی خدمات درمانی و ترمیمی دندانپزشکی در مسعودیه از جمله عصب کشی و کشیدن دندان ها در تمامی کلینیک های این منطقه انجام می شود. در بسیاری از موارد نیازی به عصب کشی دندان نیست و به وسیله ی درمان ریشه می توان دندان را ترمیم کرد.

اردیبهشت 18, 1399 4:23 ب.ظ