یکی از راه های افزایش کیفیت زندگی و اعتماد به نفس افراد جامعه اهمیت و رسیدگی به دندان هاست که علاوه بر زیبایی لبخند و بهبود ارتباطات اجتماعی سبب افزایش عمر دندان ها نیز خواهد شد. کلینیک دندانپزشکی در قم را در سایت تخصصی دندانپزشکی سپیدنت پیدا کنید.

انواع خدمات دندانپزشکی در قم

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی در قم و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در قم در کلینیک های این شهر انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی انواع خدمات و هزینه ی مربوط به هر کدام از آن ها، با کلینیک مورد نظر خود تماس بگیرید.

ارتودنسی در قم

ارتودنسی در قم به عنوان یک روش درمانی ممکن است همراه با روش های درمانی دیگر انجام شود. از جمله ی این درمان ها می توان به جراحی فک یا کشیدن دندان ها اشاره کرد. ارتودنسی به صورت متحرک یا ثابت و به شکل های متفاوتی از جمله ارتودنسی نامرئی انجام می گیرد. طول درمان ارتودنسی براساس شدت ناهنجاری و سن بیمار و هم چنین روش مورد استفاده، مشخص خواهد شد.

ایمپلنت در قم

کاشت ایمپلنت در قم پس از عکسبرداری و قالب گیری از استخوان فک آغاز می شود. پیش از شروع دوره ی درمان دندان آسیب دیده خارج خواهد شد. پس از این پایه ی ایمپلنت در استخوان فک با جراحی لثه جاگذاری شود لازم است که دوره ای 3 الی 6 ماهه این پایه با استخوان فک جوش بخورد و پس از آن تاج دندان بر روی آن قرار گیرد.

طرح لبخند در قم

روش اصلاح طرح لبخند در قم وابسته ی به نوع مشکلی در ظاهر دندان ها وجود دارد، انتخاب می شود. در بسیاری از موارد اشکال عمده در رنگ دندان ها می باشد که با روش های سریع قابل اصلاح می باشند.

لمینت سرامیکی در قم

لمینت سرامیکی در قم با طول درمان طولانی تر نسبت به کامپوزیت ونیر دندان انجام می شود. در این روش ابتدا لمینت ها از جنس سرامیک در لابراتوار ساخته می شود سپس بر روی دندان ها چسبانده می شود تا علاوه بر اصلاح مشکلات ظاهری دندان ها، سفیدی و درخشندگی را به آن ها بازگرداند.

کامپوزیت ونیر در قم

کامپوزیت ونیر دندان در قم یکی از روش های محبوب در حوزه ی زیبایی دندانپزشکی می باشد که مشکلاتی از قبیل فواصل بین دندانی، شکستگی، تغییر رنگ و لکه های دندانی را اصلاح می کند. این روش در مدت زمان کوتاه و با قیمت مناسب انجام می شود.

بلیچینگ در قم

بلیچینگ دندان در قم ساده ترین و سریع ترین روش جهت سفید کردن دندان ها می باشد. در روش بلیچینگ دندان با استفاده از مواد شیمیایی از جمله پراکسید هیدروژن فرآیند سفید کردن دندان ها انجام می شود.

دندانپزشکی کودکان در قم

دندانپزشکی کودکان در قم توسط متخصصین این حوزه که علاوه بر گذراندن دوره ی عمومی دندانپزشکی، دوره ی تخصصی آن را به مدت 3 سال گذرانده اند، انجام می شود.

خدمات ترمیمی دندانپزشکی در قم

تمامی خدمات درمانی و ترمیمی دندانپزشکی در قم در مراکز دندانپزشکی انجام می گیرد. روش های متفاوتی جهت ترمیم دندان ها وجود دارد که پس از تعیین شرایط دندان بیمار، روش مناسب انتخاب خواهد شد. ترمیم دندان با روش های مستقیم مانند برداشتن پوسیدگی یا عصب کشی و یا با استفاده از روش های غیر مستقیم مانند ساخت روکش، انجام می شود.

رادیولوژی دندان در قم

عکسبرداری دندانپزشکی در قم سبب می شود که شکستگی ها و مشکلات مربوط به استخوان ها و دندان ها مشخص شود. با رادیولوژی دندان وضعیت قرارگیری دندان ها و پوسیدگی آن ها نیز نشان داده می شود. در صورت نیاز به رادیولوژی دندان، پس از معاینه توسط دندانپزشک تجویز خواهد شد.

خرداد 11, 1399 6:46 ب.ظ