دندانپزشکی در صادقیه : دهان و به خصوص دندان ها یکی از مهم ترین اجزای صورت افراد می باشند. پیگیری مراجات دندانپزشکی سبب می شود تا این عضو موثر در صورت، زیبایی خود را حفظ در طی سالیان حفظ نماید. پوسیدگی دندان ها و هم چنین بیماری لثه از جمله بیماری های اصلی دهان و دندان ها ی باشند که با رعایت بهداشت دهان و دندان ها و هم چنین معاینات دوره ای دندانپزشک به راحتی قابل پیشگیری است. بهترین مراکز دندانپزشکی در صادقیه در سایت مرجع دندانپزشکی سپیدنت گردآوری شده است و شما می توانید با بررسی مراکز مختلف، کلینیک مورد نظر خود را پیدا کنید.

انواع خدمات دندانپزشکی در صادقیه

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی در صادقیه و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در صادقیه در کلینیک های این منطقه انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی خدمات و قیمت آن ها با کلینیک های دندانپزشکی در صادقیه تماس بگیرید.

ارتودنسی در صادقیه

ارتودنسی در صادقیه طرح درمانی ست که به وسیله ی آن دندان ها صاف و مرتب شده و ناهمواری ها و ناهنجاری های آن برطرف خواهد شد. تجهیزات ارتودنسی که بر روی دندان قرار می گیرد سبب ایجاد فشار مستمر بر دندان ها شده و به این طریق سبب منظم شدن دندان ها خواهد شد.

ایمپلنت در صادقیه

کاشت ایمپلنت در صادقیه به همراه روش هایی مانند پل های دندانی و هم چنین دست دندان و یا دندان مصنوعی تکه ای، سبب جایگزینی دندان یا دندان های از دست رفته خواهند شد. کاشت ایمپلنت دارای مزایای فراورانی از جمله زیبایی و سهولت بیشتر، دوام و ماندگاری بالا و عدم ایجاد مشکل در تکلم و … می باشند و به همین دلایل است که دوره ی درمان و قیمت بالایی نسبت به سایر درمان های جایگزینی دندان دارد.

طرح لبخند در صادقیه

اصلاح طرح لبخند در صادقیه در حوزه ی دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی می باشد که امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است. دهان و دندان ها از جمله ی اجزای ارتباطی ست که با می توان با لبخند زیبا سطح اعتماد به نفس و روابط اجتماعی فرد را ارتقا دهد.

لمینت سرامیکی در صادقیه

لمینت سرامیکی در صادقیه به صورت پوسته ها سرامیکی ساخته شده و به وسیله ی باندهای رزینی به دندان ها چسبانده می شوند. در این روش در برخی موارد نیاز به تراش دندان هاست که از جمله معایب این روش شمرده می شود.

کامپوزیت ونیر در صادقیه

کامپوزیت ونیر دندان در صادقیه از جمله موادی ست که به عنوان ترمیم دندان ها و هم چنین پر کردن آن ها مرود استفاده قرار می گیرد. کامپوزیت ونیر دندان در صادقیه با قیمت مناسب و بدون تراش دندان ها انجام می شود و در این روش نیازی به تراشیدن دندان ها نیست.

بلیچینگ در صادقیه

بلیچینگ دندان در صادقیه از جمله خدمات پر تقاضا جهت سفید کردن دندان می باشد که در کوتاه ترین زمان انجام می شود. این روش اصلاح رنگ دندان ها تنها برای دندان های سالم و بدون پوسیدگی موفقیت آمیز خواهد بود.

دندانپزشکی کودکان

دندانپزشکی کودکان در صادقیه همراه با آموزش های لازم به والدین و کودکان به صورت تخصصی انجام می گیرد. آموزش رعایت بهداشت دهان و دندان ها امری ضروری ست و در حفظ کیفیت زندگی آن ها تاثیر به سزایی دارد.

خدمات ترمیمی دندانپزشکی

تمامی خدمات درمانی و ترمیمی دندانپزشکی در صادقیه از جمله عصب کشی در مراکز دندانپزشکی عمومی قابل انجام است.

رادیولوژی دندان در صادقیه

عکیبرداری دندانپزشکی در صادقیه با استفاده از دستگاه های پیشرفته وضعیت دقیق دندان ها و استخوان های فک شناسایی شده و به دندانپزشک کمک می کند تا ضمن تشخیص بیماری، روش درمانی مناسب انتخاب کند.

اردیبهشت 26, 1399 8:29 ق.ظ