دندانپزشکی در شریعتی : بررسی های مختلف نشان داده که پوسیدگی های دندانی به دلیل عدم مراجعه به موقع به دندانپزشک رخ می دهد. در صورت افراد جامعه، حداقل به صورت سالیانه دندان های چکاب کنند از بروز پوسیدگی های دندان ها و بیماری های نهان پیشگیری خواد شد. کلینیک دندانپزشکی در شریعتی با در اختیار داشتن بهترین متخصصین کشور در تلاش هستند تا خدمات دندانپزشکی را به شما بیماران عزیز ارائه کنند. شما می توانید با جست و جو در سایت سپیدنت، مراکز دندانپزشکی در شریعتی را پیدا کنید.

انواع خدمات دندانپزشکی در شریعتی

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی در شریعتی و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در شریعتی در کلینیک ها انجام می شود. جزییات خدمات دندانپزشکی و هم چنین قیمت آن ها را از طریق تماس با کلینیک ها جویا شوید.

ارتودنسی در شریعتی

ارتودنسی در شریعتی پس از بررسی های ارتودنتیست و هم چنین مشاوره های لازم، انجام می شود. ارتودنسی با روش های ثابت و متحرک انجام می شود و در آن ها از براکت ها با انواع متفاوتی استفاده می شود. قیمت ارتودنسی در شریعتی پس از مشخص شدن طرح درمان و با توجه به شرایط بیمار از جمله ی شدت نانهنجاری دندان های وی مشخص می شود.

ایمپلنت در شریعتی

کاشت ایمپلنت در شریعتی به وسیله ی کاشت قطعه ای تیتانیومی در استخوان فک و به وسیله ی جراحی انجام می شود. علاوه بر کاشت ایمپلنت روش های دیگری نیز برای جایگزین سازی دندان های از دست رفته وجود دارد که ایمپلنت بهترین آن هاست.

طرح لبخند در شریعتی

اصلاح طرح لبخند در شریعتی با روش های مختلفی می تواند اصلاحات لازم بر روی فرم و یا رنگ دندان ها را انجام دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی اصلاح طرح لبخند لازم است که به کلینیک های دندانپزشکی زیبایی مراجعه کرده و اطلاعات لازم را کسب کنید.

لمینت سرامیکی درشریعتی

لمینت سرامیکی در شریعتی روشی با ماندگاری بالا و درخشندگی زیاد جهت ترمیم دندان هاست. لمینت سرامیکی با توجه به جنس و روش ساخت و به طور کلی طرح درمان آن، قیمت بالاتری نیز دارد ولی به عنوان روشی محبوب جهت اصلاح طرح لبخند شناخته می شود.

کامپوزیت ونیر در شریعتی

کامپوزیت ونیر دندان در شریعتی در مدت زمان کوتاه و با قیمت مناسب اصلاحات لازم بر فرم و رنگ دندان ها را اصلاح می کند. این ماده ی خمیری پس از قرار گرفتن بر روی دندان در ابتدا محکم شده و سپس فرم دهی می شود.

بلیچینگ در شریعتی

بلیچینگ دندان در شریعتی یکی از راه های اصلاح رنگ دندان هاست که به صورت شیمیایی و در کوتاه ترین زمان قابل انجام است. با بلیچینگ می توانید دندان های خود را سفید کرده و از زیبایی لبخند خود لذت ببرید.

دندانپزشکی کودکان

دندانپزشکی کودکان در شریعتی در کلینیک های تخصصی برای کودکان و توسط متخصص دندانپزشکی کودکان انجام می شود. در صورتی که درمان کودکان در محیط مخصوص آن ها انجام گیرد، ترس و استرس آن ها نسبت به دندانپزشکی کاهش یافته و در آینده دید بهتری در مراجعه به دندانپزشکی خواهند داشت.

خدمات ترمیمی دندانپزشکی در شریعتی

تمامی خدمات درمانی و ترمیمی دندانپزشکی در شریعتی در کلینیک های این منطقه انجام می شود. عصب کشی یا ترمیم ریشه پس از بررسی دندانپزشک انجام می شود و در مواردی که امکان ترمیم وجود دارد از عصب کشی دندان خودداری می شود.

رادیولوژی دندان در شریعتی

عکسبرداری دندانپزشکی در شریعتی با تجهیزات خاص به صورت داخل دهانی و خارج دهانی انجام می شود. هر کدام از انواع این عکسبرداری ها قسمت های مختلف و ابعاد متفاوتی از دندان ها و استخوان های فک را نشان داده و به تشخیص بیمار کمک می کند.

اردیبهشت 24, 1399 2:23 ب.ظ