اهمیت دادن به دندان ها و چکاب دوره ای آن ها امری ضروری ست که بسیاری از افراد به آن توجه نمی کنند. در این مقاله به خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی در ساری می پردازیم. چکاب دوره ای دندان ها از سه سالگی انجام می شود. در صورت وجود بیماری های خاص و یا در شرایط خاص مانند بارداری این معاینه ی دوره ای در دوره های کوتاه تر و به دفعات بیشتری انجام خواهد شد. کلینیک دندانپزشکی در ساری را در سایت تخصصی دندانپزشکی سپیدنت بیابید و بهترین دوره های درمانی دندانپزشکی را تجربه کنید.

انواع خدمات دندانپزشکی در ساری

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی در ساری و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در ساری در کلینیک های این شهر انجام می شود. تعرفه ی خدمات دندانپزشکی در مراکز مختلف متفاوت بوده که در صورت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کلینیک مورد نظر خود تماس بگیرید.

ارتودنسی در ساری

ارتودنسی در ساری به منظور ردیف کردن دندان ها و زیبایی آن ها انجام می شود. ارتودنسی با استفاده از تجهیزات مختلف و به صورت های مختلفی انجام می شود. ارتودنسی به صورت متحرک و ثابت و هم چنین به صورت بی رنگ انجام می گیرد.

ایمپلنت در ساری

کاشت ایمپلنت در ساری با استفاده از تجهیزات خاص این روش جاگذاری دندان و با استفاده از پایه ی فلزی سازگار با بدن انجام می شود. ایمپلنت بهترین روش درمانی و زیبایی جاگذاری دندان است که در برخی افراد دارای محددیت است. استعمال دخانیات و بیماری های خاص از جمله ی این محدودیت ها می باشد.

طرح لبخند در ساری

اصلاح طرح لبخند در ساری را با روش های مختلف و حدود قیمت متفاوت از کلینیک های مورد نظر خود تحقیق کنید. روش منتخب اصلاح طرح لبخند پس از بررسی ناهنجاری دندان ها انجام خواهد شد.

لمینت سرامیکی در ساری

لمینت سرامیکی در ساری علی رغم محدودیت هایی که دارد، روشی موثر و با دوام در حوزه ی دندانپزشکی زیبایی می باشد. لمینت سرامیکی قیمت بالایی نسبت به دیگر روش های اصلاح طرح لبخند دارد.

کامپوزیت ونیر در ساری

کامپوزیت ونیر دندان در ساری روش درمانی برای ترمیم و زیبا سازی دندان ها می باشد که معمولا برای ترمیم شکستگی و یا فرم و هم چنین رنگ دندان های جلو انجام می شود. کامپوزیت ونیر دندان با توجه به قیمت و طول درمان کوتاه آن، ماندگاری خوبی نیز دارد و در صورت مراقبت از آن ها و رعایت بهداشت دهان و دندان 5 تا 7 سال دوام خواهد داشت.

بلیچینگ در ساری

بلیچینگ دندان در ساری روشی نوین در کنار جرم گیری دندان می باشد که به وسیله ی آن می توان ندان ها سفید کرد. بلیچینگ دندان روشی ماندگار نیست و پس از مدتی تغییر رنگ در دندان ها ایجاد خواهد شد.

دندانپزشکی کودکان در ساری

دندانپزشکی کودکان در ساری به صورت خدمات متنوعی از جمله ترمیم دندان های شیری و یا عصب کشی و فلوراید تراپی توسط متخصص این حوزه ی دندانپزشکی انجام می شود. در صورتی اهمیت به دندان ها از سنین کودکی به آن ها آموزش داده شود، استرس و ترس آن ها کاهش یافته و سبب ایجاد علاقه در سالم نگه داشتن دندان ها خواهد شد.

خدمات ترمیمی دندانپزشکی در ساری

تمامی خدمات درمانی و ترمیمی دندانپزشکی در ساری با قیمت مناسب و توسط بهترین دندانپزشکان کشور انجام می شود. در اثر عوامل مختلفی از جمله رژیم غذایی نا مناسب، ژنتیک و یا تصادفات و برخی از عادات مانند دندان قروچه، دندان ها دچار پوسیدگی می شوند و نیاز به ترمیم دارند.

رادیولوژی دندان در ساری

عکسبرداری دندانپزشکی در ساری علاوه بر تسهیل تشخیص بیماری پیش از دوره ی درمان، در طول درمان پیشرفت بهبودی و روند درمانی را نیز مشخص خواهد کرد.

تیر 21, 1399 8:24 ب.ظ