دندانپزشکی در رشت

دندانپزشکی در رشت : مراجعه به کلینیک مناسب و معتبر به اندازه ی مراجعات دوره ای به دندانپزشکی دارای اهمیت است. یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب کلینیک مناسب این است که مرکز دارای سال ها تجربه بوده و تازه تاسیس نباشد. جستجو در اینترنت و مقایسه ی کلینیک های مختلف در فضای مجازی از دیگر راه های پیدا کردن دندانپزشکی مناسب می باشد. یکی از نکاتی که در پیدا کردن کلینیک دندانپزشکی و خدمات درمانی باید مورد توجه قرار داد خودداری از مراجعه به مراکزی ست که تبلیغات مبالغه آمیز دارند. قیمت خدمات دندانپزشکی بر اساس عوامل مختلف از جمله درجه ی علمی دندانپزشک، کیفیت و برند مواد مورد مصرفی دندانپزشکی و هم چنین تبحر و مهارت دندانپزشک، مشخص می شود. کلینیک دندانپزشکی در رشت را درمیان مراکز دندانپزشکی مختلف در این شهر، در سایت تخصصی سپیدنت پیدا کنید.

انواع خدمات دندانپزشکی در رشت

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی در رشت و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در رشت در کلینیک های این شهر انجام می شود.

ارتودنسی در رشت

ارتودنسی در رشت توسط ارتودنتیست که دوره ی تخصصی این رشته را در 4 سال گذرانیده است، انجام می شود. ارتودنسی ثابت یکی از انواع ارتودنسی که به وسیله ی سیم ارتودنسی و براکت انجام می شود. ارتودنسی متحرک با استفاده از پلاک های متحرک انجام می شود و امکان جا به جایی آن توسط بیمار وجود دارد. انواع مختلفی از ارتودنسی مانند ارتودنسی سرامیکی، دیمون و لینگوال بر اساس جنس های متفاوت وجود دارد.

ایمپلنت در رشت

کاشت ایمپلنت در رشت در زمانی که استخوان های فک به اندازه ی کافی رشد کرده و هم چنین تحلیل نرفته باشد جهت جایگزینی دندان تخریب شده انجام می شود. از مهم ترین مزیت ها ایمپلنت این است که مانند یک دندان طبیعی کارکرد دارد.

طرح لبخند در رشت

اصلاح طرح لبخند در رشت سبب افزایش کیفیت زندگی و سطح شادی افراد در برقراری ارتباط خواهد شد. هزینه ی اصلاح طرح لبخند پس از مشاوره با دندانپزشک متخصص این حوزه و انتخاب روش درمانی مشخص خواهد شد.

لمینت سرامیکی در رشت

لمینت سرامیکی در رشت یکی از راه های پر کردن فواصل دندانی و ترمیم ظاهر آن ها می باشد. ای نوع لمینت با توجه به کیفیت ساخت و نوع مواد استفاده شده ماندگاری و ثبات بیشتری نسبت به ونیر کامپوزیتی دارد.

کامپوزیت ونیر در رشت

کامپوزیت ونیر دندان در رشت از جمله موادی ست که در ترمیم دندان ها مورد استفاده قرار می کیرد. این ماده در حوزه ی زیبایی و درمانی دندانپزشکی مورد استفاد قرار می گیرد.

بلیچینگ در رشت

بلیچینگ دندان در رشت یکی از روش های سفید کردن دندان ها به روش شیمیایی ست. بلیچینگ به صورت Home Bleaching و Office Bleaching انجام می شود. قیمت بلیچینگ دندان بر اساس برند و کیفیت مواد مورد استفاده تعیین می شود.

دندانپزشکی کودکان در رشت

دندانپزشکی کودکان در رشت با درمان های مختلفی انجام می شود. در برخی از موارد دندان های شیری در زمان مقتضی نمی افتد و لازم است جهت سالم بودن دندان های همیشگی، این دندان ها کشیده شود. ترمیم دندان های پوسیده و عصب کشی نیز از درمان هایی ست که در دندانپزشکی کودکان مورد اسفاده قرار می گیرد.

خدمات ترمیمی دندانپزشکی در رشت

تمامی خدمات درمانی و ترمیمی دندانپزشکی در رشت که شامل مشاوره و ویزیت و به دنبال آن درمان می باشد. خدمات درمانی بر اساس نوع و شدت بیماری پیش آمده توسط متخصص و یا دندانپزشک عمومی انجام می شود. جراحی لثه از جمله خدمات تخصصی درمانی دندانپزشکی می باشد.

رادیولوژی دندان در رشت

عکسبرداری دندانپزشکی در رشت تصاویر رادیوگرافی استانداردی ست که در تشخیص و هم چنین انتخاب روش درمانی مناسب مورد استفاده قرار می گیرد.

خرداد 18, 1399 5:15 ب.ظ