دندانپزشکی در تهرانپارس

دندانپزشکی در تهرانپارس : بسیاری از افراد جامعه تصور می کنند که بهداشت دهان و دندان را به درستی انجام می دهند و تنها با رعایت این اصل دندان های سالم و همیشگی خواهند داشت. در صورتی که مراجعه و چکاب دوره ای دندانپزشکی علاوه بر بررسی و معاینه مشکلات احتمالی، راهکارهای لازم جهت رعایت بهداشت دهان و دندان ها را نیز دریافت می کنند. در جلسات معاینه ی دوره ای دندانپزشکی مشاوره های لازم در زمینه های درمانی و زیبایی نیز به مراجعه کنندگان ارائه خواهد شد. کلینیک دندانپزشکی در تهرانپارس در سایت تخصصی دندانپزشکی سپیدنت گردآوری شده است.

انواع خدمات دندانپزشکی در تهرانپارس

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی در تهرانپارس و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در تهرانپارس در کلینیک های این منطقه انجام می شود. شما می توانید پس از یافتن کلینیک مورد نظر در سایت سپیدنت به صورت تلفنی وقت بگیرید و هم چنین مشاوره های لازم را دریافت کنید.

ارتودنسی در تهرانپارس

ارتودنسی در تهرانپارس که به عنوان سیم کشی دندان نیز شناخته می شود روشی ست که با استفاده از سیم و براکت و یا قطعات متحرک، بهم ریختگی های دندانی اصلاح می شود. با قرار گیری دندان ها در موقعیت مناسب خود، علاوه بر زیبایی ظاهری از بیماری های احتمالی نیز پیشگیری می شود.

ایمپلنت در تهرانپارس

کاشت ایمپلنت در تهرانپارس یکی از روش هایی ست که در صورت مراقبت صحیح از آن می توان به صورت همیشگی دندان را جایگزین کرد. پس از کاشت ایمپلنت لازم است که فرد به صورت دوره ای هر 3 یا 6 ماه به دندانپزشک خود مراجعه کند.

طرح لبخند در تهرانپارس

اصلاح طرح لبخند در تهرانپارس با استفاده از فرآیند های دندانپزشکی زیبایی انجام می شود. اصلاح طرح لبخند بر اساس شدت ناهنجاری دندان های بیمار روش های مختلفی داراست و ممکن است در یک جلسه انجام شود و یا در برخی موارد نیاز به جراحی های کوچک داشته باشد.

لمینت سرامیکی در تهرانپارس

لمینت سرامیکی در تهرانپارس پوسته ای سرامیکی ست که با قالب گیری برای هر واحد دندانی به صورت جداگانه در لابراتوار ساخته می شود و پس از قرار گیری ماده ی چسبنده، بر روی دندان ها نصب مب شود. در صورت داشتن عاداتی مانند دندان قروچه، استفاده از لمینت دندان جهت اصلاح طرح لبخند راه حل مناسبی نخواهد بود.

کامپوزیت ونیر در تهرانپارس

کامپوزیت ونیر دندان در تهرانپارس از جنس رزین کامپوزیت می باشد و خمیری شکل است. از کامپوزیت ونیر هم به عنوان روکش ترمیم دندان و هم در پر کردن دندان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

بلیچینگ در تهرانپارس

بلیچینگ دندان در تهرانپارس با استفاده از ماده ای شیمیایی انجام می شود که حاوی عامل اکسیدان بوده و با دسترسی به نقاطی از مینای دندان که تغییر رنگ داده است سبب سفید شدن دندان ها می شود. مواد بلیچینگ با برند های نختلف حاوی درصدهای مختلفی از مواد تشکیل دهنده می باشد و قیمت بلیچینگ بر اساس کیفیت مواد و دستمزد دندانپزشک مشخص خواهد شد.

دندانپزشکی کودکان در تهرانپارس

دندانپزشکی کودکان در تهرانپارس از اولین سال تولد و تا سنین نوجوانی در کلینیک های تخصصی دندانپزشکی کودکان انجام می گیرد. بیشتر کودکان در طول فرآیند درمانی می توانند به صورت مستقل در کنار دندانپزشک خود سپری کنند.

خدمات ترمیمی دندانپزشکی در تهرانپارس

تمامی خدمات درمانی و ترمیمی دندانپزشکی در تهرانپارس مرتبط با کشیدن دندان ها، رادیولوژی دندان، پر کردن و ترمیم دندان ها، جرم گیری و جراحی لثه یا جراحی دندان عقل در مراکز دندانپزشکی عمومی و تخصصی انجام می شود.

رادیولوژی دندان در تهرانپارس

عکسبرداری دندانپزشکی در تهرانپارس یکی از راه هایی ست که به تشخیص و ارزیابی سلامت دهان و دندان ها کمک می کند. جهت انجام رادیولوژی دندان تنها کافی ست پیش از مراجعه مسواک بزنید.

خرداد 24, 1399 6:20 ب.ظ