دندانپزشکی در تبریز

دندانپزشکی در تبریز : جهت حفاظت از دندان های خود و افزایش طول عمر دندان ها لازم است که مراجعات دوره ای به دندانپزشکی داشته باشید. در این مراجعات دوره ای علاوه بر چکاب دندان ها ولثه ها از بروز بیماری های احتمالی دهان و دندان ها نیز پیشگیری خواهد شد. کلینیک دندانپزشکی در تبریز را در سایت مرجع تخصصی دندانپزشکی سپیدنت پیدا کنید.

انواع خدمات دندانپزشکی در تبریز

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی در تبریز و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در تبریز در کلینیک های این شهر انجام می شود. جهت کسب اطلاعات و پرسیدن سوالات خود با کلینیک مورد نظر خود تماس بگیرید.

ارتودنسی در تبریز

ارتودنسی در تبریز با ردیف کردن دندان ها از جمله شیوه های درمانی ست که سبب زیبایی ظاهری دندان ها نیز خواهد شد. پیش از شروع طرح درمان ارتودنسی باید نکاتی را مورد توجه قرار دهید. از جمله ی این اقدامات می توان به مشورت با ارتودنتیست، بروساژ و جرم گیری دندان ها و … انجام شود.

ایمپلنت در تبریز

کاشت ایمپلنت در تبریز روشی ست که ابتدا در کشور سوئد انجام شد. کاشت ایمپلنت بهترین روش جایگزینی دندان یا دندان هایی ست که در اثر مشکلات و حوادث مختلف از دست رفته اند. ایمپلنت دندان از یک پایه ی فلزی که به طور معمول از جنس تیتانیوم است ساخته می شود.

طرح لبخند در تبریز

اصلاح طرح لبخند در تبریز با روش های مختلفی از جمله لمینت، لیفت لثه، بلیچینگ و … انجام می شود. نکته ی مورد توجه برای اصلاح طرح لبخند این است که پیش از شروع درمان، از سالم بودن دندان ها اطمینان حاصل کرد.

لمینت سرامیکی در تبریز

لمینت سرامیکی در تبریز با چسباندن لایه ای از جنس سرامیک بر روی دندان ها انجام می شود. این پوسته های سرامیکی به مدت 2 تا 4 هفته در لابراتوار بر اساس قالب گرفته شده از دندان های بیمار ساخته می شود. در برخی از موارد لازم است که پیش از چسباندن لمینت سرامیکی به دلیل ضخامتی که دارد، دندان ها تراش داده شود. جهت کسب اطلاع از قیمت دقیق لمینت سرامیکی با کلینیک دندانپزشکی مورد نظر خود تماس بگیرید.

کامپوزیت ونیر در تبریز

کامپوزیت ونیر دندان در تبریز خمیری ست که از آن به عنوان روشی برای اصلاح طرح لبخند و ترمیم دندان ها مورد استفاده قرار می گیرد. کامپوزیت ونیر دندان نسبت به لمینت سرامیکی دارای مزایای بسیاری از جمله عدم نیاز به تراش دندان ها، قابلیت ترمیم پذیری و قیمت مناسب می باشد.

بلیچینگ در تبریز

با بلیچینگ دندان در تبریز می توان کیفیت و زیبایی لبخند را افزایش داد. این افزایش زیبایی با سفید کردن دندان به وسیله ی این شیوه ی درمانی انجام خواهد شد.

دندانپزشکی کودکان در تبریز

دندانپزشکی کودکان در تبریز به منظور ترمیم دندان ها و یا در صورت لزوم، عصب کشی انجام می شود. از جمله خدمات درمانی مهم در حوزه ی دندانپزشکی کودکان می توان به ارتودنسی کودکان اشاره کرد. در صورتی که ارتودنسی در سنین کودکی انجام شود، نتیجه ی درمان موفقیت آمیز و ماندگار تر خواهد بود.

خدمات ترمیمی دندانپزشکی در تبریز

تمامی خدمات درمانی و ترمیمی دندانپزشکی در تبریز جهت درمان دندان در مراکز دندانپزشکی این شهر انجام می شود. مشکلاتی از قبیل دندان درد، ایجاد حساسیت های مداوم برای دندان ها، درد و التهاب در لثه ها و یا خونریزی لثه از جمله مواردی ست که در صورت مشاهده ی آن باید به کلینیک های دندانپزشکی مراجعه نمایید.

رادیولوژی دندان در تبریز

عکسبرداری دندانپزشکی در تبریز با اهداف تکمیلی تشخیصی انجام می شود. با رادیولوژی دندان می توان موقعیت دندان عقل، ارزیابی تروما، بررسی پوسیدگی های وسیع و شکستگی های استخوان فک را بررسی کرد.

خرداد 13, 1399 7:55 ب.ظ