دندانپزشکی در اهواز

مراجعه ی مداوم و منظم به دندانپزشکی سبب می شود تا حداکثر عمر دندان ها برای افراد حفظ شود. این مراجعه به صورت هر 6 ماه یک بار باعث پیشگیری از بیماری های لثه و دندان ها و هم چنین افزایش عمر آن ها خواهد شد. کلینیک دندانپزشکی در اهواز را در سایت تخصصی سپیدنت پیدا کنید و بهترین تجربه های درمانی دندانپزشکی را برای خود رقم بزنید.

انواع خدمات دندانپزشکی در اهواز

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی دراهواز  و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در اهواز در کلینیک های این شهر انجام می شود. خدمات درمانی بر اساس تعرفه های مشخص انجام شده ولی خدمات زیبایی در کلینیک های مختلف، متفاوت می باشد و لازم است که جهت اطلاع از قیمت ها با کلینیک مورد نظر خود تماس بگیرید.

ارتودنسی در اهواز

ارتودنسی در اهواز سبب می شود تا فانکشن و سلامتی دهان و هم چنین سیستم گوارش فرد حفظ شود. گاهی لازم است که در کنار ارتودنسی درمان های دیگری از جمله جراحی فک نیز انجام شود. شدت ناهنجاری دندان ها مهم ترین عامل در طول درمان ارتودنسی می باشد. سن و همراهی بیمار نیز بر طول درمان ارتودنسی موثر خواهد بود. حد.د قیمت ارتودنسی توسط ارتودنتیست و پساز بررسی های اولیه مشخص خواهد شد.

ایمپلنت در اهواز

کاشت ایمپلنت در اهواز با انواع مختلفی از نظر شکل و شیوه ی درمانی انجام می شود. برند و کشور سازنده ی ایمپلنت از جمله فاکتورهای موثر بر قیمت ایمپلنت می باشند. ایمپلنت های کره ای علاوه بر قیمت مناسب، میفیت و ماندگاری لازم را نیز دارا می باشند.

طرح لبخند در اهواز

اصلاح طرح لبخند در اهواز به عنوان تمامی درمان های مربوط به زیبایی دندان ها با اصلاح فرم و ظاهر و رنگ دندان ها می باشد. با اصلاح طرح لبخند زیبایی به لبخند شما بازگشته و سبب بهبود ارتباطات اجتماعی خواهد شد.

لمینت سرامیکی دراهواز

لمینت سرامیکی در اهواز از جمله راه هایی ست که با استفاده از مواد پرسلنی که با دوام و ثبات رنگ می باشند، اصلاح طرح لبخند انجام می شود. قیمت لمینت سرامیکی بر اساس کیفیت مواد استفاده شده و هم چنین دستمزد دندانپزشک مشخص خواهد شد و در کل نسبت به کامپوزیت ونیر قیمت بالاتری دارد.

کامپوزیت ونیر در اهواز

کامپوزیت ونیر دندان در اهواز با قیمت مناسب و درخشندگی مناسب ولی کمتر از لمینت سرامیکی از دیگر روش های اصلاح طرح لبخند می باشد. کامپوزیت ونیر با اسفاده از مواد خمیری به صورت روش مستقیم و در کم تری زمان انجام می شود.

بلیچینگ در اهواز

بلیچینگ دندان در اهواز با استفاده از موادی خاص که با تاثیرگذاری بر روی مینای دندان سبب می شود تا لکه ها و تغییر رنگ دندان ها بر طرف شود، انجام می شود. در این روش پس از قرار گیری مواد سفید کننده بر روی دندان با تاباندن نور بر روی آن فرآیند سفید کردن دندان انجام می شود.

دندانپزشکی کودکان در اهواز

دندانپزشکی کودکان در اهواز از جمله خدمات تخصصی دندانپزشکی ست که در آن آرامش محیط و تخصص دندانپزشک بسیار تاثیرگذار بر روی روند درمان خواهد بود. دندانپزشکی کودکان در اهواز بر پایه ی روانشناسی کودک انجام شده تا ضمن کاهش استرس آن ها، آموزش های لازم نیز ارائه شود.

خدمات ترمیمی دندانپزشکی در اهواز

تمامی خدمات درمانی و ترمیمی دندانپزشکی در اهواز در بردارنده ی درمان مشکلات مربوط به لثه و دندان ها می باشد.

رادیولوژی دندان در اهواز

عکسبرداری دندانپزشکی در اهواز به صورت گسترده جهت درمان هایی اعم از ارتودنسی، انجام پروتزهای دندانی و جراحی های لثه و فک مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از رادیولوژی دندان وضعیت دندان ها و استخوان فک و هم چنین بافت های نگهدارنده مشخص می شود.

خرداد 16, 1399 12:33 ب.ظ