دندانپزشکی در افسریه

دندانپزشکی در افسریه : برای داشتن دندان های سالم و افزایش عمر آن ها لازم است که علاوه بر رعایت بهداشت دهان و دندان به صورت منظم به کلینیک و مراکز دندانپزشکی مراجعه کنید. مراجعات دره ای باید به صورت حداقل 2 بار در سال باشد. این امر سبب شده تا از سلامت دندان های خود اطمینان حاصل کنید. کلینیک دندانپزشکی در افسریه را می توانید در سایت سپیدنت پیدا کنید. با سپیدنت در ادامه این مقاله همراه باشید.

انواع خدمات دندانپزشکی در افسریه

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی در افسریه و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در افسریه در کلینیک های این منطقه انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نوع خدمات دندانپزشکی هم چنین قیمت خدمات می توانید کلینیک مورد نظر خود در سایت سپیدنت را پیدا کرده و با آن تماس بگیرید.

ارتودنسی در افسریه

ارتودنسی در افسریه سبب می شود تا دندان ها مرتب و منظم شود تا علاوه بر زیبایی دندان ها از مشکلا مشکلاتی از قبیل مشکلات گوارشی، تکلم و سردرد پیشگیری و درمان شود. ارتودنسی دندان به صورت ثابت و متحرک انجام می گیرد. مناسب ترین سن برای انجام ارتودنسی سنین کودکی می باشد و در صورتی که این درمان در زمان مناسب انجام شود، علاوه بر پیشگیری از بیماری ها و مشکلات احتمالی سبب می شود تا ناهنجاری دندان ها برگشت نداشته باشد.

ایمپلنت در افسریه

کاشت ایمپلنت در افسریه سبب می شود تا به وسیله ی این طرح درمانی دندان های از دست رفته ی خود را برای همیشه باز گردانید. ایمپلنت در کنار دیگر روش های جایگزین کردن دندان مانند بریج دندانی و دندان مصنوعی، این روش بهترین روش جایگزین کردن دندان می باشد.

طرح لبخند در افسریه

اصلاح طرح لبخند در افسریه سبب شده تا با ترمیم دندان های خود با روش های مختلف، جذابیت را به صورت خود بازگردانید. روش مورد استفاده با توجه به فاکتورهای مختلفی از جمله شدت ناهنجاری و هم چنین انتخاب بیمار مشخص خواهد شد.

لمینت سرامیکی درافسریه

لمینت سرامیکی در افسریه به صورت پوسته های نازک سرامیکی بر روی دندان قرار می گیرد. این پوسته های سرامیکی با قالب گیری از دندان مراجعه کننده و در لابراتوار ساخته می شود. لینت سرامیکی به دلیل استحکام و ماندگاری همچنین درخشندگی دندان های طبیعی، قیمت بالایی دارد.

کامپوزیت ونیر در افسریه

کامپوزیت ونیر دندان در افسریه به منظور ترمیم دندان ها و اصلاح طرح لبخند استفاده می شود. کامپوزیت ونیر دندان در رنگ با درجه بندی های سفیدی مختلف می باشد که پس از مشاوره های دندانپزشک بیمار رنگ دلخواهش را به عنوان رنگ پایه ی کامپوزیت ونیر خود انتخاب می کند.

بلیچینگ در افسریه

بلیچینگ دندان در افسریه جهت سفید کردن دندان ها استفاده می شود. این روش شیمیایی برای دندان های سالم کاربردی ست و در کوتاه ترین زمان به اصلاح رنگ دندان می پردازد.

دندانپزشکی کودکان در افسریه

دندانپزشکی کودکان در افسریه توسط متخصصین این حوزه انجام می شود. جهت کاهش استرس و برقراری ارتباط با کودک بهتر است که درمان کودکان در کلینیک های تخصصی کودکان انجام شود.

خدمات ترمیمی دندانپزشکی در افسریه

تمامی خدمات درمانی و ترمیمی دندانپزشکی در افسریه از جمله عصب کشی و درمان ریشه در کلینیک های این محدوده انجام می شود. مهم ترین حوزه ی دندانپزشکی، درمان و ترمیم دندان ها می باشد که قبل از هر طرح درمان دیگری لازم است که دندان ها ترمیم شده و پوسیدگی های احتمالی آن ها برطرف شود.

رادیولوژی دندان در افسریه

عکسبرداری دندانپزشکی در افسریه به منظور تکمیل مراحل تشخیص بیماری های مربوط به دندان ها انجام می شود. عکسبرداری دندانپزشکی به دو صورت داخل دهانی و خارج دهانی انجام می گیرد که با توجه به نوع عکس درخواستی دندانپزشک، روش رادیولوژی دندان مشخص خواهد شد.

اردیبهشت 16, 1399 2:42 ب.ظ