دندانپزشکی در اصفهان : بسیاری از افراد تا زمان شروع درد، عفونت و یا آبسه ی دندان ها  به دندانپزشک مراجعه نمی کنند، در صورتی که اگر افراد به صورت دوره ای به دندانپزشکی مراجعه کنند بسیاری از مشکلات و بیماری های دهان و دندان ها پیشگیری خواهد شد. کلینیک دندانپزشکی در اصفهان را با جست و جو در سایت مرجع تخصصی دندانپزشکی سپیدنت پیدا کنید.

انواع خدمات دندانپزشکی در اصفهان

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی در اصفهان و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در اصفهان در کلینیک ها و مراکز دندانپزشکی این شهر انجام می شود.

ارتودنسی در اصفهان

ارتودنسی در اصفهان از مهم ترین و موثرترین روش های درمانی و زیبایی می باشد که توسط بهترین ارتودنتیست های کشور انجام می شود. هزینه ی ارتودنسی وابسته به عوامل مختلفی تعیین می شود که پس از ویزیت و مشاوره ی رایگان توسط ارتودنتیست مشخص خواهد شد.

ایمپلنت در اصفهان

کاشت ایمپلنت در اصفهان به عنوان یک روش دقیق و همیشگی شناخته می شود تا به وسیله ی آن دندان یا دندان های فرد جایگزین شود. از آن جایی که این روش هزینه و دوره ی درمان زیادی دارد، بهتر است پیش از شروع درمان کلینیک های تخصصی مختلف را مورد ارزیابی قرار داده و مشاوره های لازم را دریافت کنید.

طرح لبخند در اصفهان

اصلاح طرح لبخند در اصفهان به عنوان مهم ترین بخش حوزه ی دندانپزشکی زیبایی شناخته می شود که در دهه ی اخیر بسیار مورد توجه جوانان قرار گرفته است. پیش از اصلاح طرح لبخند لازم است سلامت دندان ها و لثه ها تایید شود و در صورتی که مشکلی وجود داشته باشد باید درمان شده و سپس روش اصلاح طرح لبخند انتخاب و استفاده شود.

لمینت سرامیکی در اصفهان

لمینت سرامیکی در اصفهان با چسباندن لایه های ساخته شده در لابراتوار بر روی دندان، فرم و رنگ دندان را اصلاح می کند. این لایه های در لابراتوار و تحت حرارت بالا بر اساس قالب دندان های بیمار ساخته و پرداخته می شود. زیبایی و دوام این نوع لمینت از کامپوزیت ونیر بیشتر است.

کامپوزیت ونیر در اصفهان

کامپوزیت ونیر دندان در اصفهان به عنوان روشی مقرون به صرفه جهت ترمیم دندان ها مورد استفاده قرار می گیرد. لایت کیور سبب محکم شدن این ماده ی خمیری بر روی دندان ها می شود. کامپوزیت ونیر دندان قابلیت ترمیم پذیری و هم چنین برگشت پذیری رنگ را به وسیله ی پالیش دارد.

بلیچینگ در اصفهان

بلیچینگ دندان در اصفهان سبب شده تا تغییر رنگ و کدری شدنی که در اثر عوامل مختلف بر روی دندان ها ایجاد شده است، بر طرف شود. بلیچینگ در اصفهان هم در مطب و هم به صورت خانگی انجام می شود ولی از آن جایی که این روش شیمیایی ست و ممکن است سبب آسیب به مینای دندان شود، بهتر است که در مطب های دندانپزشکی انجام شود.

دندانپزشکی کودکان در اصفهان

دندانپزشکی کودکان در اصفهان با درمان و آموزش هایی که انجام می شود، سبب شده تا سطح سلامت عمومی دندان ها و لثه های کودک تا سنین بزرگسالی افزایش یابد. خدمات دندانپزشکی کودکان در محیطی بدون استرس و شاد انجام می شود.

خدمات ترمیمی دندانپزشکی در اصفهان

تمامی خدمات درمانی و ترمیمی دندانپزشکی در اصفهان در مراکز دندانپزشکی این شهر انجام می شود. عفونت و التهاب در دندان ها و لثه از جمله مواردی ست که در حوزه ی درمانی دندانپزشکی ترمیم می شود.

رادیولوژی دندان در اصفهان

عکسبرداری دندانپزشکی در اصفهان به وسیله ی تجهیزات و دستگاه ها خاص این حوزه که با اشعه ی X رادیولوژی می کند، انجام می گیرد. رادیولوژی دندان یکی از راه های مکمل ارزیابی و تشخیص بیماری های دهان و دندان ها می باشد.

خرداد 10, 1399 6:54 ب.ظ