دندانپزشکی در ارومیه

مراجعات دوره ای به دندانپزشکی در حفظ سلامت و طول عمر دندان ها بسیار موثر است ولی این مراجعات در جامعه جدی رفته نمی شود و از مهم ترین دلایل عدم مراجعه به دندانپزشکی می توان به هزینه های درمانی این حوزه اشاره کرد. یکی از مهم ترین فاکتورهای یک مرکز دندانپزشکی کیفیت درمان است و نباید به دلیل ارزان بودن برخی از کلینیک ها از مهم بودن کیفیت درمان چشم پوشی کرد. کلینیک های دندانپزشکی در ارومیه در سایت تخصصی دندانپزشکی سپیدنت گردآوری شده است.

انواع خدمات دندانپزشکی در ارومیه

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی در ارومیه و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در ارومیه در کلینیک های این شهر انجام می شود. Cosmetic dentistry یا همان دندانپزشکی زیبایی در دهه ی اخیر بسیار محبوب شده و رواج پیدا کرده است که در کلینیک های تخصصی دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی انجام می گیرد.

ارتودنسی در ارومیه

ارتودنسی در ارومیه به درمان بهم ریختگی های دندان ها می پردازد. کرادینگ از دیگر روش هایی ست که با استفاده از آن می توان دندان ها را بدون ارتودنسی ردیف کرد. بهتری روش درمان این مشکلات ارتودنسی ست که بر اساس شرایط بیمار به صورت ارتودنسی ثابت و ارتودنسی متحرک انجام می شود.

ایمپلنت در ارومیه

کاشت ایمپلنت در ارومیه زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که در اثر بیماری و حوادث مختلف دندان یا دندان هایی از فرد تخریب می شود. استفاده از دندان مصنوعی و بریج دندانی نیز از دیگر راه هایی ست که در این جایگزینی مورد استفاده قرار می گیرد.

طرح لبخند در ارومیه

اصلاح طرح لبخند در ارومیه با استفاده از نسبت طلایی برای دندان ها انجام می شود. نزیدیک تر بودن نسبت اعضای بدن به این نسبت سبب می شود تا نظم و زیبایی بیشتری در اعضا مشاهده شود. در اصلاح طرح لبخند از روش های مختلفی بهره گرفته می شود.

لمینت سرامیکی در ارومیه

لمینت سرامیکی در ارومیه در برخی از افراد لازم است که با تراش دندان انجام شود. برای قرار گیری این ونیر سرامیکی فضایی لازم است که در حدود نیم میلی متر نیاز به تراش دارد، پس از آن لایه های سرامیکی در 2 یا 3 جلسه در لابراتوار ساخته شده و بر روی دندان ها قرار می گیرند.

کامپوزیت ونیر در ارومیه

کامپوزیت ونیر دندان در ارومیه بدون تراش انجام می شود. جنس و روش درمان این نوع ونیر نسبت به لمینت سرامیکی متفاوت است. کامپوزیت توسط دندانپزشک و پس از محکم شدن آن فرم دهی می شود. کامپوزیت در طیف رنگ های گسترده تری نسبت به لمینت سرامیکی می باشد.

بلیچینگ در ارومیه

بلیچینگ دندان در ارومیه سبب می شود تا لکه های دندانی به وسیله ی مواد شیمیایی از جمله کاربامید پراکساید کوچکتر شده و از بین برود و از این طریق سبب سفید شدن دندان ها می شود.

دندانپزشکی کودکان در ارومیه

دندانپزشکی کودکان در ارومیه شامل درمان ها در حوزه های مختلف از جمله ارتودنسی و ترمیم دندان هاست که در کنار آموزش و مشاوره انجام می شود. کلینیک تخصصی دندانپزشکی کودکان در ارومیه را در سایت سپیدنت پیدا کنید.

خدمات ترمیمی دندانپزشکی در ارومیه

تمامی خدمات درمانی و ترمیمی دندانپزشکی در ارومیه در مراکز دندانپزشکی انجام می شود. از مهم ترین این خدمات می توان به عصب کشی و ترمیم ریشه هم چنین پر کردن دندان اشاره کرد. پر کردن دندان به وسیله ی آمالگام و کامپوزیت انجام می شود.

رادیولوژی دندان در ارومیه

عکسبرداری دندانپزشکی در ارومیه با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات خاص رادیولوژی دندان به صورت داخل و خارج دهانی وضعیت دندان ها و استخوان ها را مشخص خواهد کرد. رادیوگرافی دندان در درمان های مختلف دندانپزشکی از جمله ارتودنسی مورد استفاده قرار می گیرد.

خرداد 20, 1399 6:14 ب.ظ