دندانپزشکی در اردبیل

دندانپزشکی در اردبیل : برای اینکه دندان های سالمی داشته باشیم لازم است که به صورت همیشگی از آن ها مراقبت کنیم. مراقبت از دندان ها شامل مسواک زدن و استفاده از خمیر دندان های حاوی فلوراید هم چنین استفاده از نخ دندان پس از هر وعده ی غذایی می باشد. رژیم غذای مناسب نیز از دیگر عوامل موثر بر سلامت دندان هاست. نوشیدن آب، مصرف سبزیجات و کاهش مصرف شیرینی نیز موثر بر سلامت دندان ها خواهد بود. علاوه بر موارد ذکر شده مراجعه دوره ای به دندانپزشکی نیز سبب حفظ سلامت دندان ها خواهد شد. کلینیک دندانپزشکی در اردبیل را در سایت تخصصی دندانپزشکی سپیدنت پیدا کنید.

انواع خدمات دندانپزشکی در اردبیل

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی در اردبیل و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در اردبیل در کلینیک های این شهر انجام می شود. قیمت خدمات درمانی دندانپزشکی با تعرفه های مشخص و خدمات زیبایی به قیمت های مختلفی در مراکز مختلف انجام می شود. جهت کسب اطلاع در حوزه ی هزینه ی خدمات با کلینیک مورد نظر خود تماس بگیرید.

ارتودنسی در اردبیل

ارتودنسی در اردبیل  به صورت های مختلفی از جمله ثابت و متحرک، ارتودنسی نامرئی، لینگوال و دیمون انجام می شود. بیش از 40 درصد افراد دچار ناهنجاری در نظم و تقارن دندان های خود هستند که مشکلات زیبایی و گوارشی بسیاری برای آن ها ایجاد خواهد کرد.

ایمپلنت در اردبیل

کاشت ایمپلنت در اردبیل به صورت های مختلفی جهت جایگزینی دندان مورد استفاده قرار می گیرد. کاشت ایمپلنت در مقایسه با روش هایی مانند بریج دندانی از مزایای بیشتری برخوردار است. ایمپلنت از قطعات مختلفی تشکیل شده که در طول دوره ی درمان قرار خواهند گرفت.

طرح لبخند در اردبیل

اصلاح طرح لبخند در اردبیل سبب می شود تا زیبایی لبخند دو چندان شود. فرم دندان ها و رنگ آن ها با استفاده از روش های مختلف اصلاح طرح لبخند اصلاح می شود.

لمینت سرامیکی در اردبیل

لمینت سرامیکی در اردبیل روکشی با پایداری و دوام بالا از جنس سرامیک می باشد که در لابراتوار ساخته می شود. این روش زیبایی بسیار مبوب بوده و مراحل ساخت و نصب متفاوتی از دیگر روش ها دارد. لمینت سرامیکی با توجه به جنس آن، درخشندگی بالایی دارد.

کامپوزیت ونیر در اردبیل

کامپوزیت ونیر دندان در اردبیل به عنوان متریال ترمیمی و زیبایی دندان مورد استفاده قرار می گیرد. کامپوزیت ونیر دندان با برند ها و کیفیت های متفاوتی انجام می شوند. کامپوزیت های آمریکایی و ژاپنی با قیمتی بالاتر از بقیه ی برندها مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از برندهایی که هم کیفیت و هم قیمت مناسبی دارد کامپوزیت های کره ای می باشد.

بلیچینگ در اردبیل

بلیچینگ دندان در اردبیل که روش شیمیایی سفید کردن دندان می باشد در کوتاه ترین زمان رنگ دندان ها را اصلاح کرده و لکه های دندانی را از بین می برد.

دندانپزشکی کودکان در اردبیل

دندانپزشکی کودکان در اردبیل شامل خدمات متنوعی می باشد. این خدمات شامل ترمیم و درمان پوسیدگی دندان های شیری، استفاده از فضای نگهدارنده برای دندان های افتاده و یا فیشور سیلنت می باشد.

خدمات ترمیمی دندانپزشکی در اردبیل

تمامی خدمات درمانی و ترمیمی دندانپزشکی در اردبیل شامل جراحی های ریشه و لثه ها و درمان پوسیدگی های دندان انجام می شود. عصب کشی یکی از خدمات تخصصی این حوزه ی دندانپزشکی می باشد که توسط اندودنتیست انجام می گیرد.

رادیولوژی دندان در اردبیل

عکسبرداری دندانپزشکی در اردبیل با استفاده از دستگاه های رادیوگرافی که اطلاعات دقیقی از آناتومی دندان ها و استخوان های فک در اختیار دندانپزشکان قرار می دهد، انجام می گیرد. دستگاه های عکسبرداری دندانپزشکی انواع مختلفی داشته که به صورت داخل دهانی و هم چنین خارج از دهان، عکسبرداری های لازم را انجام می دهند.

تیر 7, 1399 6:42 ب.ظ