تخفیف لمینت سرامیکی دندان

مقدمه

تخفیف لمینت سرامیکی دندان ، دندان های سفید و زیبا در سراسر دنیا نشان از جوانی و جذابیت است. در حال حاضر درمان های زیبایی متعددی برای سفید کردن دندان ها وجود دارد که رایج ترین آن لمینت سرامیکی می باشد. در ادامه قصد داریم در خصوص این روش نوین دندانپزکی توضیحات بیشتری را ارائه نماییم:

تخفیف لمینت سرامیکی دندان

با افزایش سن و یا مصرف بعضی از مواد مانند نوشابه، چای، قهوه و… به تدریج رنگ دندان ها رو به زردی و تیرگی می رود و سبب نازیبا شدن لبخند و دندان ها می شود. یک راه حل منحصر به فرد برای سفید کردن دندان ها لمینت سرامیکی می باشد و بهترین نتیجه ی ممکن به دست می آید.

ونیرهای لمینت در واقع لایه های نازکی از مواد سرامیکی می باشند که مانند روکش بر روی دندان های طبیعی فرد گذاشته می شوند. این ونیرها از پرسلین ساخته شده اند و برای زیبایی دندان ها و اصلاح طرح لبخند مورد استفاده قرار می گیرند. لمینت های سرامیکی دندان ها را کاملا سفید، مرواریدی شکل، یکدست و زیبا می کنند. ونیرهای سرامیکی علاوه بر سفید نمودن دندان ها قادرند نقص و عیوب دیگر مانند      فاصله ی زیاد مابین دندان ها و لب پریدگی را هم برطرف نمایند. این ونیرها توسط خود دندانپزشک بر روی سطح دندان های جلویی فرد گذاشته می شود و در صورتی که از آن ها به خوبی مراقبت نمود در حدود 10 سال عمر می نمایند.

جنس لمینت های سرامیکی

پرسلین ماده ای است که در لمینت سرامیکی مورد استفاده قرار می گیرد. پرسلین یک ماده ی غیر فلزی می باشد که مانند شیشه شفاف است و به سطح دندان می چسبد. ونیرهای پرسلین بسیار زیبا می باشند و از آنجایی که کاملا سازگار با دهان و دندان ساخته شده اند هیچگونه حساسیتی بعد از متصل کردن آن ها به دندان به وجود نمی آید.  با توجه به آنکه لمینت های سرامیکی بسیار شفاف و سفید می باشند درخشندگی خاصی بر روی دندان های فرد ایجاد می شود. ضخامت ونیرهای سرامیکی کاملا متغیر بوده و چیزی حدود نیم تا یک میلی متر می باشد.

 

موارد استفاده از لمینت سرامیکی دندان

جهت رفع هرگونه بی نظمی و به هم ریختگی های خفیف دندان ها

برطرف نمودن زردی و تیرگی دندان ها

از بین بردن فواصل موجود بین دندان ها

رفع لک های روی دندان

برطرف نمودن لب پریدگی و شکستگی های جزئی و خفیف

کاهش هزینه های دندانپزشکی

تمامی افراد خواهان دندان هایی سفید و لبخندی زیبا هستند اما بعضی از افراد متاسفانه دندان هایشان بد رنگ و دارای نواقصی می باشد که از این نعمت زیبایی محروم شده اند و به علت هزینه های بالای دندانپزشکی و پوشش داده نشدن هزینه ی های آن ها از سوی بیمه های درمانی مختلف مانند بیمه ی تامین اجتماعی و… قادر به رفع عیوب و نواقص دندان های خود نمی باشند.

تخفیف لمینت سرامیکی دندان و کلیه هزینه های دندانپزشکی تنها با دارا بودن کارت طلایی ممکن خواهد بود. کارت طلایی در حقیقت با ارائه ی خدماتی برای کلیه مردم و دندانپزشکان توانسته تا درصد بسیاری از هزینه های دندانپزشکی را کاهش و کم نماید. کارت طلایی دندانپزشکی با ارائه ی کارت تخفیف دندانپزشکی که به نحوی یک بیمه ی دندانپزشکی محسوب می شود توانسته هزینه های درمان و زیبایی تا حد قابل ملاحظه ای کاهش نماد. برای داشتن این کارت شما باید به سایت کارت طلایی مراجعه نمایید و پس از وارد شدن و ثبت نام برای تهیه ی این کارت اقدام نمایید. نکته ی قابل توجه آنکه بعد از تمام شدن اعتبار کارت پس از یک سال می توانید مجدد برای مدت پنج سال آن را تمدید کرده و از خدمات دندانپزشکی استفاده نمایید.

دی 10, 1399 11:16 ب.ظ