بهترین برندهای لمینت آمریکایی

آشنایی با بهترین برندهای لمینت آمریکایی

بهترین برندهای لمینت سرامیکی شرکت های آمریکایی به طور معمول بهترین لمینت ها را تولید می نمایند. لمینت یکی از تکنیک هایی است که به وسیله ی آن می توانید عیوب ظاهری دندان هایتان را اصلاح نموده و در نهایت لبخندی زیبا داشته باشید. قیمت لمینت سرامیکی آمریکایی در مقایسه با لمینت های دیگر به مراتب بالاتر است. اگر قصد دارید دندان هایتان را لمینت نمایید بد نیست که با برخی از بهترین برندهای مشهور لمینت آمریکایی آشنا شوید:

لمینت دندان آمریکایی دنمت Denmat

شرکت دنمت توسط رابرت ایکسن در سال 1974 میلادی در کالیفرنیا تاسیس شد. شرکت دنمت با 40 سال اعتبار در زمینه ساخت و تولید تجهیزات دندانپزشکی از جمله لمینت دندان به موفقیت های زیادی دست پیدا کرده است و در حال حاضر تقاضای بسیار زیادی برای خرید محصولات لمینت سرامیکی دندان آمریکایی شرکت دنمت وجود دارد. پرفروش ترین محصول شرکت دنمت، ونیر سرامیکی سری نات است که از سال 1984 به بازار عرضه شد. اولین ونیر پرسلین که برای اصلاح طرح لبخند دندان های جلو با دوام و طول عمر بیش از 10 سال طراحی و تولید شد، متعلق به شرکت دنمت است. لمینت سرامیکی سپیدنت این ونیر های نازک به راحتی به مینای دندان پیوند می خورند و برای نصب آن ها نیازی به تغییر ساختار یا تراشیدن دندان نیست. لمینت دندان آمریکایی سرینات را با عامل پیوند دهنده می‌توان به راحتی برای اصلاح طرح لبخند بیمار به کار برد. دنمت در سال 2004 لمینت دندان آمریکایی سری نات را باعنوان لومینیرز به بازار عرضه کرد و برای فروش آن کمپین های بازاریابی بسیار بزرگی را راه انداخت تا این محصول فوق العاده و منحصر به فرد را به بیماران معرفی کند. زمانی که دندان پزشکان از ویژگی‌های فوق‌العاده لومینیرز از جمله عدم نیاز به تراشیدن مینای دندان مطلع شدند، استفاده از این نوع ونیر پرسلین به سرعت گسترش پیدا کرد.

لمینت دندان آمریکایی CEREC شرکت دنسپلای سیرونا

شرکت دنس پلای سیرونا در آمریکا یکی دیگر از شرکت هایی است که سابقه چندین ساله ای در زمینه ی ساخت و تولید تجهیزات دندانپزشکی دارا می باشد. شرکت دنسپلای سیرونا سرمایه گذاری قابل توجهی بر روی تولید محصولات جدید و نوآورانه نموده است. این شرکت توانسته به خوبی محصولات دندانپزشکی از جمله لمینت دندان سرامیکی آمریکایی را که با تکنولوژی پیشرفته دیجیتالی هماهنگ است، تولید کند. فناوری و تکنیک فوق پیشرفته به کار رفته در محصولات به خصوص لمینت سرامیکی دندان دنس پلای سیرونا موجب شده که نام این برند مشهور با تولید لمینت دندان آمریکایی سرک بر سر زبان ها جاری شود.  

شرکت دنسپلاس سیرونا همچنین توانسته  به خوبی تجهیزات کاشت لمینت سرامیکی دندان از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری را با پیشرفته ترین تکنولوژی دنیا به بازار عرضه کند تا طرح لبخند بیماران به بهترین نحو اصلاح شود. بزرگ ‌ترین مزیت شرکت دنسپلای سیرونا مرکز تحقیقات و توسعه خلاق آن می باشد. در واقع تیم تحقیقاتی این شرکت همواره سعی می کند هر سال محصولی حرفه ای تر و با کیفیت تر و به روز تر را به بازار عرضه نماید. در حال حاضر افراد بسیاری هستند که توانسته اند با لمینت سرامیکی این شرکت زیبایی را به دندان های خود ببخشند. کیفیت و دوام لمینت دندان آمریکایی سرک با توجه به سابقه صد ساله شرکت‌ دنس پلای سیرونا انکارناپذیر است.

حرفه ای ها

بدون اغراق می توان گفت شرکت دنسپلای سیرونا بزرگترین و حرفه ای ترین شرکت سازنده لمینت دندان آمریکایی است که محصولات متنوعی از جمله لمینت سرامیکی‌ دندان استاندارد و لمینت فوق نازک یا بدون تراش نیز تولید می کند. مهم ترین مزیت لمینت دندان آمریکایی جنس ونیر لمینت بسیار با کیفیت و دوام و طول عمر بالای آن است. نصب لمینت سرامیکی CEREC با قالب گیری دیجیتال از طریق اسکن سه بعدی شروع می شود که نتایج واقعا فوق‌العاده‌ای دارد.