دندانپزشکی در نارمک

با استفاده از مسواک مناسب و نخ دندان به صورت روزانه می توان تا حد زیادی سلامت دندان ها را تضمین کرد. در کنار رعایت بهداشت مناسب دهان و دندان ها لازم است که به صورت سالیانه چکاب دندان ها انجام شود. کلینیک دندانپزشکی در نارمک را با بررسی مراکز دندانپزشکی در سایت مرجع تخصصی سپیدنت پیدا کنید.

انواع خدمات دندانپزشکی در نارمک

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی در نارمک و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در نارمک در کلینیک های این منطقه انجام می شود. دندانپزشکی زیبایی نسبت به خدمات ترمیمی دندانپزشکی، قیمت بالاتری دارد که این قیمت نیز در کلینیک های مختلف، متفاوت است.

ارتودنسی در نارمک

بهم ریختگی های دندانی و مشکلات مختلف مربوط به عدم تقارن دندان ها با روش درمانی ارتودنسی در نارمک اصلاح می شود. فواصل بین دندان ها، روی هم قرار گرفتن آن ها، جفت نشدن دندان ها بالا و پایین روی هم، مشکلات جویدن و تکلم از جمله مواردی ست که می توان با روش ارتودنسی به درمان آن ها پرداخت. زول درمان ارتودنسی پس از مشخص شدن شرایط بیمار و شدت ناهنجاری دندان ها تعیین می شود.

ایمپلن…
ادامه مطلب
  • 0

کاشت دندان بدون ایمپلنت

در این مقاله سعی داریم نکاتی مهم در خصوص کاشت دندان بدون ایمپلنت برای شما عزیزان شرح دهیم. عوامل و فاکتورهای متعددی سبب می شود تا دندان یا دندان هایی از دست بروند. از جمله ی این عوامل ضربه، تصادفات و هم چنین پوسیدگی دندان هاست. عوامل دیگر از جمله رژیم غذایی نامناسب هم چنین فشار های عصبی نیز از عواملی می باشند که سبب از دست رفتن دندان ها خواهند شد. از دست رفتن دندان و یا گروهی از دندان ها مشکلاتی بسیاری را برای فرد ایجاد خواهد کرد. از جمله ی این مشکلات می توان به عدم توانایی در جویدن غذا و به دنبال آن مشکلات گوارشی می باشد. از دیگر تاثیرات از دست رفتن دندان ها، تاثیرگذاری در زیبایی لبخند بیمار می باشد. روش های مختلفی برای کاشت دندان و جایگزینی آن ها وجود دارد.

روش های کاشت دندان از جمله روش های کاشت دندان استفاده از دست دندان و دندان مصنوعی می باشد که قابلیت جداکردن را دارد. دندان مصنوعی راحتی و طول عمر ایمپلنت را نداشته ولی در مقایسه با آن از قیمت مناسب تری برخوردار است. در این روش دندان های مورد استفاده با پایه های پلاستیکی هستند که این پایه ها همرنگ لثه می باشد…
ادامه مطلب
  • 0

دندانپزشکی در میرداماد

دندانپزشکی در میرداماد : با رعایت بهداشت دهان و دندان ها، پلاک های میکروبی از روی دندان ها برداشته شده و از تجمع این پلاک ها و پوسیدگی دندان ها پیشگیری خواهد شد. گاهی با وجود رعایت بهداشت دهان و دندان عوامل دیگری سبب ایجاد پوسیدگی و از بین رفتن دندان ها خواهند شد. با مراجعه ی منظم به دندانپزشکی می توان با درمان این مشکلات، طول عمر دندان ها را افزایش داد. کلینیک دندانپزشکی در میرداماد را در سایت تخصصی دندانپزشکی سپیدنت جستجو کرده و با بررسی های لازم، کلینیک مد نظر را خود را پیدا کنید.

انواع خدمات دندانپزشکی در میرداماد

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی در میرداماد و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در میرداماد در کلینیک های این محدوده انجام می شود. قیمت خدمات مختلف دندانپزشکی در کلینیک ها متفاوت است که جهت اطلاع از آن ها باید با کلینیک مد نظر خود تماس بگیرید.

ارتودنسی در میرداماد

ارتودنسی در میرداماد سبب منظم شدن دندان ها و هم چنین ردیف شدن آن ها کنار هم خواهد شد که به روش های مختلفی انجام می شود. در صورتی که طرح درمان ارتودنسی در زمان مناسب و در سنین…

ادامه مطلب
  • 0

تراش لمینت دندان

لمینت دندان

تراش لمینت دندان با بهترین قیمت انجام می گیرد. در این مقاله سعی داریم لمینت دندان پوسته ای ست که بر روی دندان قرار گرفته و سبب اصلاحاتی در رنگ آن و فرم و شکل دندان ها خوهد شد. لمینت دندان به دو صورت لمینت سرامیکی و کامپوزیت ونیر دندان می باشد. لمینت سرامیکی از جنس پرسلن است، این ماده از نوعی سرامیک می باشد که در لابراتوار ساخته می شود. این پوسته ی سرامیکی با ضخامت کم ساخته شده و سپس بر روی دندان نصب می شود. نوع دیگری از لمینت، کامپوزیت ونیر دندان می باشد. کامپوزیت ونیر بر خلاف لمینت سرامیکی نیازی به ساخت در لابراتوار ندارد و به شکل خمیری ست که این خمیر به صورت مستقیم بر روی دندان قرار گرفته و پس از سفت شدن، فرم دهی می شود.

هر کدام از انواع لمینت های دندان مزایا و معایب منحصر به خود را دارند. از جمله مهم ترین مزایای کامپوزیت ونیر به لمینت سرامیکی قیمت آن می باشد. با توجه به جنس و مراحل انجام آن نسبت به لمینت سرامیکی قیمت پایین تری دارد. ولی باید توجه داشت که لمینت سرامیکی طبق ساختار و جنسی که دارد، ماندگاری و عمر بیشتری دارد.

تراش لمینت دندا…
ادامه مطلب
  • 0

قیمت لمینت بدون تراش دندان

قیمت لمینت بدون تراش دندان به روش های مختلفی تعیین می شود که ما در این مقاله دو مورد از مهم ترین آن ها را بیان می کنیم:

لمینت سرامیکی :

در این روش از لمینت های سرامیکی استفاده شده است. سرامیک ها به نوعی مانند چینی ها هستند و ممکن است با یک ضربه خورد شوند. این لمینت ها دارای ظاهری زیبا و منحصر به فرد اند که باعث جلوه ای زیبا در دهان می شوند. این لمینت ها در برابر تغییر رنگ بسیار حساس بوده و به راحتی رنگ شفاف آنها دچار تغییر نمی شود. این لمینت ها نسبت به لمینت های کامپوزیتی مقاومت بالایی دارند و از نظر کیفیت نیز ارجح تر می باشند. ونیرهای این لمینت ها در قالب هایی در لابراتور طراحی و ساخته می شوند. تنها مورد آن است که این لمینت ها در مقایسه با لمینت های دیگر هزینه های بالاتری دارند و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیستند.

لمینت های کامپوزیتی:

در این نوع لمینت که به عنوان لمینت بدون تراش دندانشناخته می شود، تنها در صورت لزوم دندان ها تراش داده خواهد شد و سطح دندان نسبت به لمینت های سرامیکی کمتر صیقل داده می شود. حتی در شرایطی به لمینت های کامپوزیتی تراش…

ادامه مطلب
  • 0

کامپوزیت دندان چگونه است

ونیر کامپوزیت دندان چیست؟

کامپوزیت دندان چگونه است؟ شاید شما از کسانی باشید که آرزوی داشتن دندان های منظم و مرواریدی را دارید. داشتن دندان های بد شکل و زرد سبب کاهش اعتماد به نفس و کیفیت زندگی افراد می شود. کامپوزیت ونیر نوعی کامپوزیت است که برای ایجاد این زیبایی استفاده می شود. ونیر کامپوزیت دندان ماده ای خمیری است که جهت اصلاحات فرم و رنگ دندان بسیار مقرون به صرفه بوده و زیبایی دلخواه شما را ایجاد خواهد کرد.

ونیر کامپوزیت دندان خمیری بوده و پس از قرار گرفتن روی دندان سفت و محکم می شود. محکم شدن ونیر کامپوزیت به وسیله ی نور انجام شده و پس از سفت شدن مقاومت بالایی خواهد داشت. مقاومت ونیر کامپوزیت به دلیل ذارات فیلر می باشد که سبب ایجاد این استحکام در این ماده شده است. پس از جرم گیری و شست وشوی دندان ونیر کامپوزیت بر روی دندان قرار می گیرد و سپس به وسیله ی دیسک های ساینده و پولیش توسط متخصص پروتزهای دندانی شکل دهی می شوند.

درمان کامپوزیت ونیر دردناک نیست و به راحتی انجام می شود ولی در صورتی که لثه های بیمار حساس باشد ماده ی بی حسی به لثه های بیمار تز…

ادامه مطلب
  • 0

دندانپزشکی در ساری

اهمیت دادن به دندان ها و چکاب دوره ای آن ها امری ضروری ست که بسیاری از افراد به آن توجه نمی کنند. در این مقاله به خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی در ساری می پردازیم. چکاب دوره ای دندان ها از سه سالگی انجام می شود. در صورت وجود بیماری های خاص و یا در شرایط خاص مانند بارداری این معاینه ی دوره ای در دوره های کوتاه تر و به دفعات بیشتری انجام خواهد شد. کلینیک دندانپزشکی در ساری را در سایت تخصصی دندانپزشکی سپیدنت بیابید و بهترین دوره های درمانی دندانپزشکی را تجربه کنید.

انواع خدمات دندانپزشکی در ساری

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی در ساری و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در ساری در کلینیک های این شهر انجام می شود. تعرفه ی خدمات دندانپزشکی در مراکز مختلف متفاوت بوده که در صورت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کلینیک مورد نظر خود تماس بگیرید.

ارتودنسی در ساری

ارتودنسی در ساری به منظور ردیف کردن دندان ها و زیبایی آن ها انجام می شود. ارتودنسی با استفاده از تجهیزات مختلف و به صورت های مختلفی انجام می شود. ارتودنسی به صورت متحرک و ثابت و هم چنین…

ادامه مطلب
  • 0

پالیش کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان

در این مقاله مطالبی مفید درباره پالیش کامپوزیت دندان مطالبی مفید را شرح می دهیم. دندان از جمله روش هایی ست که از آن ها در اصلاح طرح لبخند استفاده می شود. ونیر دندان به دو صورت ونیر سرامیکی و ونیر کامپوزیتی می باشد که هر کدام مزایای منحصر به خود را دارند. کامپوزیت ونیر دندان با توجه به قیمت و روش مستقیم درمانی از محبوبیت بسیاری برخوردار است. کامپوزیت دندان یک روش سریع ترمیمی و زیبایی ست که مراحل انجام آن برای هر فک 4 یا 5 ساعت طول می کشد. پیش از انجام کامپوزیت دندان ویزیت و مشاوره ی رایگان توسط دندانپزشک متخصص دندانپزشکی زیبایی انجام می شود.

کامپوزیت ونیر دندان در دو صورت عوارضی نخواهد داشت، فاکتور اول رعایت بهداشت کامل دهان و دندان پس از هر وعده ی غذایی می باشد و فاکتور دوم تبحر و تجربه ی دندانپزشک است. کامپوزیت ونیر در صورت مراقبت درست ماندگاری 5 تا 10 ساله دارند و هم چنین در صورت شکسته شدن قابل ترمیم می باشند. از کامپوزیت ونیر دندان در موارد ترمیمی مختلفی از جمله اصلاح طرح لبخند و پوشش لکه های دندانی، پر کردن فاصله ی بین دندان ها، ترمیم سکشتگی…

ادامه مطلب
  • 0

هزینه جراحی فک

جراحی فک یا ارتوگناتیک

در این مقاله قصد داریم فاکتورهای مهم که در هزینه جراحی فک موثر هستند را برای شما عزیزان شرح دهیم. در فک سالم دندان های فرد به درستی بر روی هم قرار می گیرد. جراحی فک یا ارتوگناتیک عملی ست که در طی آن فک ها در موقعیت مناسب خود قرار گیرد. جراحی فک سبب می شود تا عملکرد جویدن و در ادامه ی آن سیستم گوارشی اصلاح شده و هم چنین تکلم فرد نیز اصلاح شود. یکی از مهم ترین اثرات جراحی فک، زیبایی و تقارن فک ها می باشد که سبب افزایش اعتماد به نفس و کیفیت زندگی بیمار خواهد شد.

عوامل و فاکتورهای متعددی سبب می شود تا فک افراد در محل مناسب قرار نگرفته و تقارن و زیبایی فک ها بر هم زند. یکی از این فاکتور ژنتیک و عوامل مادرزادی می باشد که سبب رشد نامتقارن فک ها می شود. از جمله عوامل دیگر که سبب مشکلات فکی می شود، ضربه یا تروما می باشد که باعث مشکلاتی در قرار گیری فک ها خواهد شد. در بسیاری از موارد لازم است تا همراه با جراحی فک، ارتودنسی نیز انجام شود تا دندان ها نیز در جای مناسب خود قرار گیرند.

در صورتی که فردی احساس کند که نیاز به جراحی فک دارد لازم…

ادامه مطلب
  • 0

سفید کردن دندان

کدر شدن دندان

یکی از عمده ترین اشکالاتی که در ظاهر دندان ها ایجاد می شود، تغییر رنگ و کدر شدن آن هاست. داشتن دندان های سفید در زیبایی طرح لبخند موثر است و از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. به همین دلیل افراد بسیاری خواهان سفید کردن دندان های خود هستند و به دنبال روش هایی برای سفید کردن دندان ها به دندانپزشک مراجعه می کنند. بر اساس گزارشات تحقیقاتی دندانپزشکی این نکته را باید مد نظر قرار داد که دندان های سفید به معنای دندان های سالم نیست.دلیل مختلفی سبب کدر شدن دندان ها و تغیر رنگ مینای دندان های می شود.

رژیم غذایی نامناسب و استعمال دخانیات از عمده ترین دلایل تغییر رنگ دندان ها می باشند. بسیاری از افراد علیرغم رعایت بهداشت دهان و دندان ها باز هم دچار تغییر رنگ دندان ها می شوند. مصرف مکرر چای و قهوه و هم چنین مواد غذایی حاوی رنگ دانه در ایجاد این مشکل موثر است. از دیگر دلایل تغییر رنگ دندان ها می توان به ژنتیک افراد و عوامل اکتسابی اشاره کرد.بالا رفتن سن نیز از فاکتورهایی ست که سبب می شود تا با گذر زمان تغییر رنگ در دندان ها ایجاد شود. روش های سفید کردن دندان …
ادامه مطلب
  • 0