تراش لمینت دندان

لمینت دندان

تراش لمینت دندان با بهترین قیمت انجام می گیرد. در این مقاله سعی داریم لمینت دندان پوسته ای ست که بر روی دندان قرار گرفته و سبب اصلاحاتی در رنگ آن و فرم و شکل دندان ها خوهد شد. لمینت دندان به دو صورت لمینت سرامیکی و کامپوزیت ونیر دندان می باشد. لمینت سرامیکی از جنس پرسلن است، این ماده از نوعی سرامیک می باشد که در لابراتوار ساخته می شود. این پوسته ی سرامیکی با ضخامت کم ساخته شده و سپس بر روی دندان نصب می شود. نوع دیگری از لمینت، کامپوزیت ونیر دندان می باشد. کامپوزیت ونیر بر خلاف لمینت سرامیکی نیازی به ساخت در لابراتوار ندارد و به شکل خمیری ست که این خمیر به صورت مستقیم بر روی دندان قرار گرفته و پس از سفت شدن، فرم دهی می شود.

هر کدام از انواع لمینت های دندان مزایا و معایب منحصر به خود را دارند. از جمله مهم ترین مزایای کامپوزیت ونیر به لمینت سرامیکی قیمت آن می باشد. با توجه به جنس و مراحل انجام آن نسبت به لمینت سرامیکی قیمت پایین تری دارد. ولی باید توجه داشت که لمینت سرامیکی طبق ساختار و جنسی که دارد، ماندگاری و عمر بیشتری دارد.

تراش لمینت دندا…
ادامه مطلب
  • 0

قیمت لمینت بدون تراش دندان

قیمت لمینت بدون تراش دندان به روش های مختلفی تعیین می شود که ما در این مقاله دو مورد از مهم ترین آن ها را بیان می کنیم:

لمینت سرامیکی :

در این روش از لمینت های سرامیکی استفاده شده است. سرامیک ها به نوعی مانند چینی ها هستند و ممکن است با یک ضربه خورد شوند. این لمینت ها دارای ظاهری زیبا و منحصر به فرد اند که باعث جلوه ای زیبا در دهان می شوند. این لمینت ها در برابر تغییر رنگ بسیار حساس بوده و به راحتی رنگ شفاف آنها دچار تغییر نمی شود. این لمینت ها نسبت به لمینت های کامپوزیتی مقاومت بالایی دارند و از نظر کیفیت نیز ارجح تر می باشند. ونیرهای این لمینت ها در قالب هایی در لابراتور طراحی و ساخته می شوند. تنها مورد آن است که این لمینت ها در مقایسه با لمینت های دیگر هزینه های بالاتری دارند و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیستند.

لمینت های کامپوزیتی:

در این نوع لمینت که به عنوان لمینت بدون تراش دندانشناخته می شود، تنها در صورت لزوم دندان ها تراش داده خواهد شد و سطح دندان نسبت به لمینت های سرامیکی کمتر صیقل داده می شود. حتی در شرایطی به لمینت های کامپوزیتی تراش…

ادامه مطلب
  • 0

کامپوزیت دندان چگونه است

ونیر کامپوزیت دندان چیست؟

کامپوزیت دندان چگونه است؟ شاید شما از کسانی باشید که آرزوی داشتن دندان های منظم و مرواریدی را دارید. داشتن دندان های بد شکل و زرد سبب کاهش اعتماد به نفس و کیفیت زندگی افراد می شود. کامپوزیت ونیر نوعی کامپوزیت است که برای ایجاد این زیبایی استفاده می شود. ونیر کامپوزیت دندان ماده ای خمیری است که جهت اصلاحات فرم و رنگ دندان بسیار مقرون به صرفه بوده و زیبایی دلخواه شما را ایجاد خواهد کرد.

ونیر کامپوزیت دندان خمیری بوده و پس از قرار گرفتن روی دندان سفت و محکم می شود. محکم شدن ونیر کامپوزیت به وسیله ی نور انجام شده و پس از سفت شدن مقاومت بالایی خواهد داشت. مقاومت ونیر کامپوزیت به دلیل ذارات فیلر می باشد که سبب ایجاد این استحکام در این ماده شده است. پس از جرم گیری و شست وشوی دندان ونیر کامپوزیت بر روی دندان قرار می گیرد و سپس به وسیله ی دیسک های ساینده و پولیش توسط متخصص پروتزهای دندانی شکل دهی می شوند.

درمان کامپوزیت ونیر دردناک نیست و به راحتی انجام می شود ولی در صورتی که لثه های بیمار حساس باشد ماده ی بی حسی به لثه های بیمار تز…

ادامه مطلب
  • 0

دندانپزشکی در ساری

اهمیت دادن به دندان ها و چکاب دوره ای آن ها امری ضروری ست که بسیاری از افراد به آن توجه نمی کنند. در این مقاله به خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی در ساری می پردازیم. چکاب دوره ای دندان ها از سه سالگی انجام می شود. در صورت وجود بیماری های خاص و یا در شرایط خاص مانند بارداری این معاینه ی دوره ای در دوره های کوتاه تر و به دفعات بیشتری انجام خواهد شد. کلینیک دندانپزشکی در ساری را در سایت تخصصی دندانپزشکی سپیدنت بیابید و بهترین دوره های درمانی دندانپزشکی را تجربه کنید.

انواع خدمات دندانپزشکی در ساری

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی در ساری و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در ساری در کلینیک های این شهر انجام می شود. تعرفه ی خدمات دندانپزشکی در مراکز مختلف متفاوت بوده که در صورت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کلینیک مورد نظر خود تماس بگیرید.

ارتودنسی در ساری

ارتودنسی در ساری به منظور ردیف کردن دندان ها و زیبایی آن ها انجام می شود. ارتودنسی با استفاده از تجهیزات مختلف و به صورت های مختلفی انجام می شود. ارتودنسی به صورت متحرک و ثابت و هم چنین…

ادامه مطلب
  • 0

پالیش کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان

در این مقاله مطالبی مفید درباره پالیش کامپوزیت دندان مطالبی مفید را شرح می دهیم. دندان از جمله روش هایی ست که از آن ها در اصلاح طرح لبخند استفاده می شود. ونیر دندان به دو صورت ونیر سرامیکی و ونیر کامپوزیتی می باشد که هر کدام مزایای منحصر به خود را دارند. کامپوزیت ونیر دندان با توجه به قیمت و روش مستقیم درمانی از محبوبیت بسیاری برخوردار است. کامپوزیت دندان یک روش سریع ترمیمی و زیبایی ست که مراحل انجام آن برای هر فک 4 یا 5 ساعت طول می کشد. پیش از انجام کامپوزیت دندان ویزیت و مشاوره ی رایگان توسط دندانپزشک متخصص دندانپزشکی زیبایی انجام می شود.

کامپوزیت ونیر دندان در دو صورت عوارضی نخواهد داشت، فاکتور اول رعایت بهداشت کامل دهان و دندان پس از هر وعده ی غذایی می باشد و فاکتور دوم تبحر و تجربه ی دندانپزشک است. کامپوزیت ونیر در صورت مراقبت درست ماندگاری 5 تا 10 ساله دارند و هم چنین در صورت شکسته شدن قابل ترمیم می باشند. از کامپوزیت ونیر دندان در موارد ترمیمی مختلفی از جمله اصلاح طرح لبخند و پوشش لکه های دندانی، پر کردن فاصله ی بین دندان ها، ترمیم سکشتگی…

ادامه مطلب
  • 0

هزینه جراحی فک

جراحی فک یا ارتوگناتیک

در این مقاله قصد داریم فاکتورهای مهم که در هزینه جراحی فک موثر هستند را برای شما عزیزان شرح دهیم. در فک سالم دندان های فرد به درستی بر روی هم قرار می گیرد. جراحی فک یا ارتوگناتیک عملی ست که در طی آن فک ها در موقعیت مناسب خود قرار گیرد. جراحی فک سبب می شود تا عملکرد جویدن و در ادامه ی آن سیستم گوارشی اصلاح شده و هم چنین تکلم فرد نیز اصلاح شود. یکی از مهم ترین اثرات جراحی فک، زیبایی و تقارن فک ها می باشد که سبب افزایش اعتماد به نفس و کیفیت زندگی بیمار خواهد شد.

عوامل و فاکتورهای متعددی سبب می شود تا فک افراد در محل مناسب قرار نگرفته و تقارن و زیبایی فک ها بر هم زند. یکی از این فاکتور ژنتیک و عوامل مادرزادی می باشد که سبب رشد نامتقارن فک ها می شود. از جمله عوامل دیگر که سبب مشکلات فکی می شود، ضربه یا تروما می باشد که باعث مشکلاتی در قرار گیری فک ها خواهد شد. در بسیاری از موارد لازم است تا همراه با جراحی فک، ارتودنسی نیز انجام شود تا دندان ها نیز در جای مناسب خود قرار گیرند.

در صورتی که فردی احساس کند که نیاز به جراحی فک دارد لازم…

ادامه مطلب
  • 0

سفید کردن دندان

کدر شدن دندان

یکی از عمده ترین اشکالاتی که در ظاهر دندان ها ایجاد می شود، تغییر رنگ و کدر شدن آن هاست. داشتن دندان های سفید در زیبایی طرح لبخند موثر است و از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. به همین دلیل افراد بسیاری خواهان سفید کردن دندان های خود هستند و به دنبال روش هایی برای سفید کردن دندان ها به دندانپزشک مراجعه می کنند. بر اساس گزارشات تحقیقاتی دندانپزشکی این نکته را باید مد نظر قرار داد که دندان های سفید به معنای دندان های سالم نیست.دلیل مختلفی سبب کدر شدن دندان ها و تغیر رنگ مینای دندان های می شود.

رژیم غذایی نامناسب و استعمال دخانیات از عمده ترین دلایل تغییر رنگ دندان ها می باشند. بسیاری از افراد علیرغم رعایت بهداشت دهان و دندان ها باز هم دچار تغییر رنگ دندان ها می شوند. مصرف مکرر چای و قهوه و هم چنین مواد غذایی حاوی رنگ دانه در ایجاد این مشکل موثر است. از دیگر دلایل تغییر رنگ دندان ها می توان به ژنتیک افراد و عوامل اکتسابی اشاره کرد.بالا رفتن سن نیز از فاکتورهایی ست که سبب می شود تا با گذر زمان تغییر رنگ در دندان ها ایجاد شود. روش های سفید کردن دندان …
ادامه مطلب
  • 0

دندانپزشکی در شهرک غرب

دندانپزشکی در شهرک غرب : همه ی افراد جامعه در هر سنی جهت حفظ سلامت دندان های خود لازم است که به صورت دوره ای به دندانپزشکی مراجعه کنند. دندانپزشک خوب با رفتار اطمینان بخش خود سبب می شود تا نگرانی و استرس بیمار کاهش یافته و از رفتن به دندانپزشکی خودداری نکند. علاوه بر ایجاد حس اعتماد، دندانپزشک ماهر دارای مهارت های ارتباط اجتماعی ست و می تواند ضمن برقراری ارتباط موثر با بیمار، فرآیند درمانی را به خوبی انجام دهد. کلینیک دندانپزشکی خوب در شهرک غرب در میان مراکز دندانپزشکی مختلف در سایت تخصصی دندانپزشکی سپیدنت بیابید.

انواع خدمات دندانپزشکی در شهرک غرب

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی در شهرک غرب و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در شهرک غرب در کلینیک های این منطقه انجام می شود.

ارتودنسی در شهرک غرب

ارتودنسی در شهرک غرب سبب درمان بسیاری از مشکلات نا منظمی دندان ها خواهد شد. از جمله ی این مشکلات می توان به فاصله های زیاد و یا کم بین دندان ها، روی هم قرار گرفتن دندان ها، جلو بودن دندان ها و... اشاره کرد. دروه ی درمان ارتودنسی برای افراد مختلف، متفاوت است…

ادامه مطلب
  • 0

دندانپزشکی در یزد

دندانپزشکی در یزد : رژیم غذایی و هم چنین رعایت درست بهداشت دهان و دندان از جمله عواملی ست که در ساختار دندان ها و سلامت لثه ها موثر است. مراجعات دوره ای سبب هدفمندی حفظت از سلامت دندان ها و له ها خواهد شد. کلینیک دندانپزشکی در یزد را با بررسی کلینیک ها و مراکز مختلف دندانپزشکی در سایت دندانپزشکی سپیدنت جستجو کنید.

انواع خدمات دندانپزشکی در یزد

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی در یزد و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در یزد در کلینیک های این شهر انجام می شود. قیمت خدمات مختلف دندانپزشکی تعرفه های متفاوتی داشته و جهت کشب اطلاع از آن ها با کلینیک مورد نظر خود تماس بگیرید.

ارتودنسی در یزد

ارتودنسی در یزد با طرح درمان ها و روش های مختلفی انجام می شود. بر اساس گزارشات AAO به هم ریختگی دندان ها سبب مشکلات بسیاری در سیستم گوارشی و هم چنین تکلم خواهد شد. این مشکلات سبب می شود تا فرد دچار پوسیدگی های دندان و هم چنین بیماری های لثه شود. دوره ی درمان ارتودنسی از یک سال تا دو و سال نیم می باشد. در صورتی که دندان های نانمنظم دارید و یا مشکلاتی از قبیل تکلم یا تن…

ادامه مطلب
  • 0

طول عمر کامپوزیت دندان

طول عمر کامپوزیت دندان : دندان ها از جمله مهم ترین اعضای صورت هستند که تاثیر به سزایی در زیبایی آن دارند. در اثر عوامل مختلفی از جمله ژنتیک، افزایش سن، ضربه های ناگهانی و یا عدم رعایت بهداشت، دندان ها دچار پوسیدگی و شکستگی و گاهی تغییر رنگ می شوند. مشکلات ظاهری دندان ها را با استفاده از روش های زیبایی دندانپزشکی بر طرف می شوند. کامپوزیت ونیر دندان یکی از متریال هایی ست که در دندانپزشکی زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد و با استفاده از آن می توان زیبایی را به لبخند فرد باز گرداند. کامپوزیت ونیر دندان سبب شده تا علاوه بر اصلاح رنگ دندان ها و پوشاندن لکه ها و زردی دندان ها، فواصل بین دندانی و شکستگی ها نیز با استفاده از آن ترمیم شود. کامپوزیت ونیر دندان شکل مناسبی از نظر بلندی نیز به دندان ها خواهد داد. از جمله مهم ترین مزایای کامپوزیت ونیر دندان می توان به عدم تراشیدن دندان ها و هم چنین قیمت آن اشاره کرد.

دوره ی درمان کامپوزیت ونیر دندان در یک یا دو جلسه انجام می شود. اولین قدم برای انجام این روش زیبایی، مشاوره با دندانپزشک و معاینه ی دندان هاست. در صورتی که دندان ه…

ادامه مطلب
  • 0