عمل فک

جراحی فک و صورت

جراحی فک و صورت به نوعی جراحی اطلاق می شود که در طی آن تمامی نقص ها و مشکلات موجود در بافت سخت و در بافت نرم ناحیه صورت و فک به وسیله ی آن اصلاح خواهد شد. جراحی فک به عنوان یکی از حوزه های تخصصی دندانپزشکی محسوب می شود. به وسیله ی عمل فک و صورت که در طی آن بیهوشی عمومی انجام می گیرد، مشکلات بسیاری از جمله موارد زیر درمان خواهد شد:

جراحی ارتوگناتیک از جمله  جراحی های مرتبط با عمل فک و صورت می باشد که به وسیله ی آن اصلاحاتی در زمینه ی زیبایی، تکلم و جویدن غذا و اصلاح روابط بین فک ها انجام می شود. جراحی های تروما که در آن مشکلاتی از قبیل شکستگی هایی ایجاد شده در ناحیه ی فک، بینی و در برخی موارد شکستگی های پیشانی برطرف خواهند شد. شکستگی های وسیع در ناحیه ی پیشانی با همراهی متخصص مغز و اعصاب انجام می گیرد. جراحی ضایعات پاتولوژیک از دیگر انواع عمل فک و صورت می باشد که به وسیله ی آن ضایعات، تومور و کیست های موجود در فک و صورت برداشته خواهد شد. از دیگر جراحی های مرتبط با عمل فک و صورت می توان به جراحی به منظور درمان اختلالات مربوط به مفاصل فکی اشاره ک…
ادامه مطلب
  • 0

کلینیک تخصصی دندانپزشکی کودکان

کلینیک تخصصی دندانپزشکی کودکان : از دوره ی نوزادی تا زمان نوجوانی ممکن است که مشکلاتی برای دندان ها و لثه های کودکان ایجاد شود که لازم است توسط متخصص دندانپزشکی کودکان مورد بررسی قرار گیرد. دندانپزشکی کودکان یکی از شاخه های تخصصی دندانپزشکی ست که دوره ی خاص خود را دارد. این دوره ی تخصصی دندانپزشکی پس از گذراندن دوره ی عمومی آن گذرانده خواهد شد. در این دوره ی تخصصی علاوه بر آموزش های لازم در زمینه ی درمان و مراقبت از دندان ها و شرایط لثه های کودک، دوره های روانشناسی و برخورد مناسب با کودکان نیز فرا گرفته می شود. مراجعه به کلینیک تخصصی دندانپزشکی کودکان یکی از معضلات و مشکلاتی ست که والدین به هنگام بروز بیماری های دهان و دندان در کودکان خود با آن مواجه خواهند شد. یکی از مهم ترین دلایل بروز مشکلات والدین ترس و نگرانی در کودکان است که سبب می شود که مراجعه به کلینیک تخصصی دندانپزشکی کودکان را به تعویق بیاندازند. در صورتی که کلینیک تخصصی دندانپزشکی کودکان به درستی انتخاب شود، نگرانی کودکان و والدین آن ها در مراجعه ی اول کاهش یافته و به مرور زمان از بین خواهد رفت.

بیماری ه…
ادامه مطلب
  • 0

دندانپزشکی در تبریز

دندانپزشکی در تبریز : جهت حفاظت از دندان های خود و افزایش طول عمر دندان ها لازم است که مراجعات دوره ای به دندانپزشکی داشته باشید. در این مراجعات دوره ای علاوه بر چکاب دندان ها ولثه ها از بروز بیماری های احتمالی دهان و دندان ها نیز پیشگیری خواهد شد. کلینیک دندانپزشکی در تبریز را در سایت مرجع تخصصی دندانپزشکی سپیدنت پیدا کنید.

انواع خدمات دندانپزشکی در تبریز

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی در تبریز و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در تبریز در کلینیک های این شهر انجام می شود. جهت کسب اطلاعات و پرسیدن سوالات خود با کلینیک مورد نظر خود تماس بگیرید.

ارتودنسی در تبریز

ارتودنسی در تبریز با ردیف کردن دندان ها از جمله شیوه های درمانی ست که سبب زیبایی ظاهری دندان ها نیز خواهد شد. پیش از شروع طرح درمان ارتودنسی باید نکاتی را مورد توجه قرار دهید. از جمله ی این اقدامات می توان به مشورت با ارتودنتیست، بروساژ و جرم گیری دندان ها و ... انجام شود.

ایمپلنت در تبریز

کاشت ایمپلنت در تبریز روشی ست که ابتدا در کشور سوئد انجام شد. کاشت ایمپلنت بهترین روش ج…

ادامه مطلب
  • 0

دندانپزشکی در قم

یکی از راه های افزایش کیفیت زندگی و اعتماد به نفس افراد جامعه اهمیت و رسیدگی به دندان هاست که علاوه بر زیبایی لبخند و بهبود ارتباطات اجتماعی سبب افزایش عمر دندان ها نیز خواهد شد. کلینیک دندانپزشکی در قم را در سایت تخصصی دندانپزشکی سپیدنت پیدا کنید.

انواع خدمات دندانپزشکی در قم

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی در قم و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در قم در کلینیک های این شهر انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی انواع خدمات و هزینه ی مربوط به هر کدام از آن ها، با کلینیک مورد نظر خود تماس بگیرید.

ارتودنسی در قم

ارتودنسی در قم به عنوان یک روش درمانی ممکن است همراه با روش های درمانی دیگر انجام شود. از جمله ی این درمان ها می توان به جراحی فک یا کشیدن دندان ها اشاره کرد. ارتودنسی به صورت متحرک یا ثابت و به شکل های متفاوتی از جمله ارتودنسی نامرئی انجام می گیرد. طول درمان ارتودنسی براساس شدت ناهنجاری و سن بیمار و هم چنین روش مورد استفاده، مشخص خواهد شد.

ایمپلنت در قم

کاشت ایمپلنت در قم پس از عکسبرداری و قالب گیری از استخوان فک آغاز…

ادامه مطلب
  • 0

دندانپزشکی در اصفهان

دندانپزشکی در اصفهان : بسیاری از افراد تا زمان شروع درد، عفونت و یا آبسه ی دندان ها  به دندانپزشک مراجعه نمی کنند، در صورتی که اگر افراد به صورت دوره ای به دندانپزشکی مراجعه کنند بسیاری از مشکلات و بیماری های دهان و دندان ها پیشگیری خواهد شد. کلینیک دندانپزشکی در اصفهان را با جست و جو در سایت مرجع تخصصی دندانپزشکی سپیدنت پیدا کنید.

انواع خدمات دندانپزشکی در اصفهان

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی در اصفهان و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در اصفهان در کلینیک ها و مراکز دندانپزشکی این شهر انجام می شود.

ارتودنسی در اصفهان

ارتودنسی در اصفهان از مهم ترین و موثرترین روش های درمانی و زیبایی می باشد که توسط بهترین ارتودنتیست های کشور انجام می شود. هزینه ی ارتودنسی وابسته به عوامل مختلفی تعیین می شود که پس از ویزیت و مشاوره ی رایگان توسط ارتودنتیست مشخص خواهد شد.

ایمپلنت در اصفهان

کاشت ایمپلنت در اصفهان به عنوان یک روش دقیق و همیشگی شناخته می شود تا به وسیله ی آن دندان یا دندان های فرد جایگزین شود. از آن جایی که این روش هزینه و دوره ی درمان …

ادامه مطلب
  • 0

دندانپزشکی در مشهد

مراجعه ی منظم به دندانپزشکی سبب می شود تا سلامت دندان ها حفظ شده و طول عمر آن ها افزایش یابد. بهتر است که چکاب دندان ها به صورت سالیانه انجام شود. لازم است که قبل از مراجعه به دندانپزشکی نکاتی را مد نظر قرار دهید که از جمله مهم ترین آن ها عدم نگرانی و استرس نسبت به دندانپزشکی باشد. کلینیک دندانپزشکی در مشهد را با سایت تخصصی دندانپزشکی سپیدنت، در کوتاه ترین زمان و در میان صدها دندانپزشکی پیدا کنید.

انواع خدمات دندانپزشکی در مشهد

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی در مشهد و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در مشهد در کلینیک های این شهر انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی نوع خدمات و هزینه های مربوط به آن ها می توانید با کلینیک های مورد نظر خود تماس بگیرید.

ارتودنسی در مشهد

ارتودنسی در مشهد سبب شده تا برخی از مشکلات در نامتقارنی دندان برطرف شود. عدم تقارن و جفت نشدن دندان ها به هم، علاوه بر تاثیرات منفی در زیبایی فرد، سبب بروز مشکلات و بیماری هایی نیز خواهد شد. جهت بررسی لزوم شروع این طرح درمان لازم است که معاینات بالینی توسط ارتودنتیست انجام …

ادامه مطلب
  • 0

بهترین مارک کامپوزیت دندان

بهترین مارک کامپوزیت دندان : یکی از روش های پر طرفدارتر جهت اصلاح طرح لبخند، پر کردن فواصل بین دندانی و هم چنین اصلاح رنگ و شکل دندان ها، کامپوزیت ونیر دندان می باشد. قبل از انجام کامپوزیت لازم است دندانپزشک دندان ها را معاینه کرده و در صورت لزوم درمان های پیش از کامپوزیت از جمله ترمیم دندان و یا ارتودنسی با توجه به اکلوژن صورت گیرد. قبل از انجام این روش زیبایی و اصلاح طرح لبخند خود می توانید به صورت رایگان در کلینیک مورد نظر خود معاینه شوید و مشاوره های لازم را دریافت کنید. در سایت سپیدنت به صورت آنلاین وقت ویزیت و مشاوره رایگان بگیرید تا بهترین گزینه را برای زیباسازی دندان های خود انتخاب کنید.

برای انجام این درمان زیبایی با بهترین مارک کامپوزیت دندان، نیازی به تراش دندان ها نیست و طول درمان آن 1 و نهایتا 2 جلسه می باشد. این ماده ی خمیری به صورت پوسته ای نازک به طور مستقیم بر روی دندان ها قرار گرفته و سپس شکل دهی می شود. قیمت مناسب این روش زیبایی سبب شده تا بسیار مورد استقبال مراجعه کنندگان قرار گیرد. یکی از بارزترین مزایای کامپوزیت ونیر دندان، قابلیت ترمیم آن می…

ادامه مطلب
  • 0

تاثیر ارتودنسی بر بینی

تاثیر ارتودنسی بر بینی : ارتودنسی به عنوان یکی از روش هایی ست که علاوه بر تاثیراتی که بر سلامتی و پیشگیری از بیماری هایی از جمله مشکلات گوارشی دارد، سبب افزایش زیبایی صورت بیمار نیز خواهد شد. تاثیر ارتودنسی بر دو بخش از صورت خواهد بود. یکی از این تاثیرات بر نیمه ی پایینی صورت از بینی تا فک و تاثیر دیگر بر لبخند فرد می باشد. ارتودنسی با اصلاح مشکلات نامتقارن بودن دندان ها، ارتباط مناسب و متقارنی را بین چانه، لب ها و فک برقرار خواهد کرد. در برخی از افراد ایجاد این ارتباط تنها با انجام ارتودنسی میسر نیست و لازم است از درمان های دیگری از جمله جراحی فک انجام شود. در صورتی که در کودکی اقدامات لازم جهت شروع طرح درمان انجام شود، از آن جایی که اسخوان های فک در مرحله ی شکل گیری می باشد می توان مشکلات مربوط با آن را با ارتودنسی مرتفع کرد ولی در سنین بزگسالی در ابتدا جراحی فک انجام می شود. یکی از مهم ترین تاثیرات ارتودنسی تغییر فرم لب هاست. درمان ارتودنسی با منظم کردن دندان ها سبب می شود تا برجستگی مناسب و متقارنی برای لب ها ایجاد شود و برجستگی و یا فرو رفتگی بیش از حد آن ها را برطرف خ…

ادامه مطلب
  • 0

دندانپزشکی در شیراز

دندانپزشکی در شیراز : دهان به عنوان یکی از اجزای مهم در صورت و در ابتدای دستگاه گوارش قرار گرفته است بنابراین حفظ سلامتی آن از اهمیت بسیاری برخوردار است. در صورت عدم رعایت بهداشت مناسب دهان و دندان ها و هم چنین عدم مراجعه ی دوره ای به دندانپزشک، بروز عفونت های باکتریایی در دهان سبب پوسیدگی دندان ها خواهد شد. در صورتی که پوسیدگی دندان ها به موقع درمان نشود، با گذشت زمان پوسیدگی آن وسیع تر شده و گاهی سبب از دست رفتن دندان می شود. یکی از را های پیشگیری از این قبیل مشکلات، مراجعه ی منظم به دندانپزشکی می باشد. کلینیک دندانپزشکی در شیراز با سایت سپیدنت پیدا کنید و با بررسی مراکز دندانپزشکی مختلف، دندانپزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید.

انواع خدمات دندانپزشکی

خدمات حوزه ی زیبایی دندانپزشکی در شیراز و هم چنین خدمات درمانی دندانپزشکی در شیراز در کلینیک های این شهر انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر از مراکز دندانپزشکی در شیراز با شماره تلفن های این مراکز تماس بگیرید.

ارتودنسی در شیراز

ارتودنسی در شیراز روشی ست که با استفاده از آن دندان ها حرکت داده شده تا…

ادامه مطلب
  • 0

بهترین رنگ کامپوزیت دندان

بهترین رنگ کامپوزیت دندان یکی از روش های اصلاح طرح لبخند و هم چنین ترمیم دندان هاست. کامپوزیت ونیر ماده ای خمیری ست که به صورت مستقیم بر روی دندان ها قرار می گیرد. این ماده ی خمیری شکل در رنگ بندی های متنوعی برای دندان ها عرضه می شوند. در ادامه این مقاله با وب سایت سپیدنت همراه باشید.

انواع مختلف رنگ کامپوزیت دندان

رنگ دندان به دسته بندی های A،B،C،D تقسیم بندی می شوند و میزان روشن بودن سایه ها به 1، 2، 3، 4 مشخص می شود به طوری که شماره ی 1 بیشترین روشنی را داراست. بهترین رنگ کامپوزیت دندان با راهنمایی و مشاوره ی دندانپزشک هم چنین انتخاب مراجعه کننده معین خواهد شد.

رنگ کامپوزیت دندان a1

رنگ کامپوزیت دندان a1 با رندهای مختلفی در بازار موجود است. رنگ کامپوزیت دندان a1 الترادنت از جمله رنگ هایی ست که محبوب افراد مشهور است، این رنگ سفیدترین سایه را بر روی دندان ایجاد می کند و مقاوم نسبت به تیره و زرد شدن است. رنگ کامپوزیت b1 نیز پس از رنگ کامپوزیت دندان a1 از سفیدی و درخشندگی زیادی برخوردار است. هم چنان رنگ کامپوزیت دندان a1 به عنوان سفیدترین سایه رنگ …

ادامه مطلب
  • 0