هر واحد لمینت چند دندان است

هر واحد لمینت چند دندان است ؟ دندان های بد رنگ و فاصله دار بر روی زیبایی لبخند به شدت تاثیر گذار هستند. علاوه بر جنبه ی زیبایی بر روی اعتماد به نفس نیز تاثیرات منفی می گذارند. خوشبختانه با پیشرفت هایی که اخیرا در علم دندانپزشکی صورت گرفته است این مشکلات به آسانی قابل حل هستند. لمینت سرامیکی دندان راهکاری جدید و نوین برای بهبود اینگونه مشکلات دندانی می باشد که در حال حاضر توانسته توجه بسیاری از افراد را به سمت خود جلب نماید. ما در ادامه قصد داریم توضیحاتی در خصوص این روش درمانی به شما ارائه دهیم:

لمینت سرامیکی دندان چیست

لمینت در حقیقت یک پوسته ای نازک از مواد دندانپزشکی است که بر روی سطح دندان‌ها گذاشته  می شود. این روش درمانی بیشتر جنبه زیبایی داشته و به وسیله ی دندانپزشک در مطب انجام می‌گیرد.  لایه‌ای که در لمینت سرامیکی بر روی دندان‌ های شخص قرار می‌گیرد بسیار نازک بوده و رنگ آن نیز با توجه به سلیقه و انتخاب بیمار ساخته می‌شود. لمینت دندان در رنگ های متفاوتی وجود دارد و در صورتی که بیمار بخواهد دندان هایش جلوه ای طبیعی داشته باشد باید رنگ آن …

ادامه مطلب
  • 0

همه چیز درباره لمینت سرامیکی

همه چیز درباره لمینت سرامیکی که باید بدانید

همه چیز درباره لمینت سرامیکی ، موضوعی است که قصد داریم در این متن با شما راجع به آن صحبت کنیم. اگر حس می کنید که دندان های شما به صورت نامرتب و نازیبا در کنار هم قرار گرفته اند و یا بین دندان هایتان فاصله وجود دارد و این مساله مانع از لبخند زدن و صحبت کردن شما می شود، این متن برای شما نوشته شده است. امروزه با پیشرفتی که در علم پزشکی و دندان پزشکی ایجاد شده است، حل کردن مشکلات دندان ها کار سختی نیست و شما می توانید با گذراندن چند جلسه در مطب دندانپزشک مورد اعتمادتان، لبخند زیبایی برای خود خلق کنید و اعتماد به نفستان را بالا ببرید.

یکی از راه هایی که می توانید به کمک آن ظاهری بسیار زیبا و مرتب برای دندان های خود ایجاد کنید، استفاده از روکش هایی به نام لمینت است. انواع متفاوتی از این روکش ها در بازار وجود دارد و شما باید با توجه به شرایط دهان و دندان خود و هم چنین بودجه ای که برای این منظور در اختیار دارید، یکی از انواع آن را انتخاب کنید. روکش های لمینت سرامیکی یکی از انواع روکش های ذکر شده است که تاثیر زیادی بر روی چهره…

ادامه مطلب
  • 0

لمینت دندان کج

مقدمه

لمینت دندان کج : در حال حاضر اکثر افراد به دنبال داشتن دندان های زیبا، سفید و به دنبال آن لبخندی جذاب هستند. داشتن دندان‌هایی زیبا و مرواریدی شکل و مرتب در سالیان گذشته بیشتر شبیه به یک آرزو بود اما علم دندانپزشکی این روزها به اندازه ای پیشرفت نموده است که این آرزو را به حقیقت تبدیل نموده است. امروزه در کلینیک‌های دندانپزشکی، بسیاری از مشکلات و عیوبی که در ظاهر دندان‌ها وجود دارند برطرف می‌شوند و پزشکان با به‌ کارگیری مواد و شیوه‌های درمانی مختلف لبخندی زیبا و جذاب را برای افراد خلق می‌کنند. یکی از این روش‌های درمانی طراحی لبخند، لمینت سرامیکی دندان می باشد.

لمینت سرامیکی دندان برای آن دسته از افرادی که از داشتن دندان هایی زیبا و بی نقص محروم هستند درمانی خوب و کاربردی می باشد. در ادامه ی مطلب قصد داریم هر آنچه که لازم است در خصوص این تکنیک دندانپزشکی زیبایی بدانید را به شما بگوییم:

لمینت سرامیکی دندان چیست

لمینت در واقع یک لایه ای نازک از مواد دندانپزشکی می باشد که بر روی دندان‌ها گذاشته می شود و آنها را به فرم و شکل دلخواه مورد نظرفرد تبد…

ادامه مطلب
  • 0

بهترین کلینیک لمینت سرامیکی

بهترین کلینیک لمینت سرامیکی را می توان با جستجو و صحبت با افراد مختلف که دندان های خود را با استفاده از لمینت های سرامیکی به حالتی بسیار زیبا تبدیل کرده اند، پیدا کنید. معمولا در این مراکز سعی می شود از دندان پزشکانی کاملا مجرب و ماهر کمک گرفته شود. البته این افراد ضمن داشتن تجربه و مهارت زیاد، سعی دارند از بهترین مواد و لمینت ها برای روکش کردن دندان های شما استفاده کنند. در هر شهری بهترین ها حتما وجود دارد و شما باید این مورد صبوری به خرج داده و سعی کنید با چندین نفر که دندان های خود را به این صورت روکش کرده اند صحبت کنید.

اما اینکه چرا به برخی از کلینیک ها بهترین کلینیک لمینت سرامیکی گفته می شود، موضوعی است که امروز و در این متن قصد داریم در مورد آن با شما صحبت کنیم. این کلینیک ها ویژگی هایی دارند که در بقیه مراکز فعال در این حوزه نمی توان آنها را پیدا کرد. بنابراین لازم است شما از این خصوصیات اطلاع داشته باشید تا در نهایت از وقت و هزینه ای که در این راه صرف می کنید، نهایت رضایت را داشته باشید. در این کلینیک ها هدف، بر به دست آوردن رضایت صد در صد مراجعه کنندگان…

ادامه مطلب
  • 0

قیمت ارتودنسی لینگوال

آشنایی با ارتودنسی لینگوال

قیمت ارتودنسی لینگوال : ارتودنسی لینگوال، یکی از روش های مرتب سازی دندان هاست که در آن دستگاه ارتودنسی یا بریس های دندان دیده نمی شوند. این روش بسیار مناسب کسانی است که تمایل ندارند کسی متوجه شود آنها در حال استفاده از ارتودنسی برای نظم بخشیدن به دندان هایشان هستند. بریس هایی که در این روش مورد استفاده قرار می گیرد، کاملا شبیه همان هایی هستند که شما در ارتودنسی های عادی و معمولی می بینید، اما تفاوتی که دارند در محلی است که این بریس ها نصب می شوند.

در ارتودنسی لینگوال، دستگاه ارتودنسی در پشت دندان ها قرار گرفته و به همین دلیل بقیه افراد نمی توانند آنها را مشاهده کنند. نکته ای که در مورد این روش باید توجه شود، مراجعه به دندانپزشکی است که قرار است این عملیات را بر روی دندان ها انجام شود. از آنجایی که استفاده از این روش نیز سختی های خود را دارد، پزشکی که شما به او مراجعه می کنید، باید از توانایی و مهارت زیادی برخوردار باشد. زیرا عمل قرار دادن این بریس ها در پشت دندان ها کار راحتی نبوده و نیاز به تجربه زیادی دارد. پس به هنگام انتخاب این رو…

ادامه مطلب
  • 0

تخفیف لمینت سرامیکی دندان

مقدمه

تخفیف لمینت سرامیکی دندان ، دندان های سفید و زیبا در سراسر دنیا نشان از جوانی و جذابیت است. در حال حاضر درمان های زیبایی متعددی برای سفید کردن دندان ها وجود دارد که رایج ترین آن لمینت سرامیکی می باشد. در ادامه قصد داریم در خصوص این روش نوین دندانپزکی توضیحات بیشتری را ارائه نماییم:

تخفیف لمینت سرامیکی دندان

با افزایش سن و یا مصرف بعضی از مواد مانند نوشابه، چای، قهوه و... به تدریج رنگ دندان ها رو به زردی و تیرگی می رود و سبب نازیبا شدن لبخند و دندان ها می شود. یک راه حل منحصر به فرد برای سفید کردن دندان ها لمینت سرامیکی می باشد و بهترین نتیجه ی ممکن به دست می آید.

ونیرهای لمینت در واقع لایه های نازکی از مواد سرامیکی می باشند که مانند روکش بر روی دندان های طبیعی فرد گذاشته می شوند. این ونیرها از پرسلین ساخته شده اند و برای زیبایی دندان ها و اصلاح طرح لبخند مورد استفاده قرار می گیرند. لمینت های سرامیکی دندان ها را کاملا سفید، مرواریدی شکل، یکدست و زیبا می کنند. ونیرهای سرامیکی علاوه بر سفید نمودن دندان ها قادرند نقص و عیوب دیگر مانند  &n…

ادامه مطلب
  • 0

ارتودنسی لینگوال

ارتودنسی لینگوال که  اغلب به اسم ارتودنسی مخفی هم شناخته می شود، در واقع همان ارتودنسی ثابت می باشد که در پشت دندان ها انجام می شود. مخفی بودن سیم ها تنها مزیت ارتودنسی لینگوال است اما  دارای معایب بسیاری می باشد.  در این روش تکلم به شدت تحت تاثیر قرار گرفته و بهداشت دهان به سختی رعایت می شود. ارتودنسی لینگوال شاید در ظاهر بسیار جذاب به نظر آید اما سختی هایی که در طی درمان، بیمار و متخصص باید متحمل شوند، سبب کاهش تمایل بیماران به این روش شده است. در ادامه قصد داریم توضیحات بیشتری را در خصوص این روش از ارتودنسی سپیدنت ارائه دهیم:

  ارتودنسی لینگوال چیست

اصلاح طرح لبخند برای آن کسانی که از ظاهر دندان هایشان ناراضی می باشند بسیار حائز اهمیت است. اصلاح طرح لبخند سبب برگشت زیبایی به لبخند و چهره ی این افراد خواهد شد. روش های گوناگون بسیاری جهت اصلاح طرح لبخند وجود دارد که یکی از آن ها ارتودنسی لینگوال یا همان ارتودنسی مخفی می باشد.

ارتودنسی لینگوال همان ارتودنسی ثابت است با این تفاوت که در این روش، براکت، سیم و الاستیک ارتودنسی در پشت دندان ها قر…

ادامه مطلب
  • 0

صاف کردن دندان بدون ارتودنسی

صاف کردن دندان بدون ارتودنسی ، یکی از روش هایی است که می تواند باعث ایجاد یک لبخند زیبا شود. هر فردی دوست دارد لبخندی زیبا با دندان هایی مرتب داشته باشد. اما برخی افراد از این موهبت محروم بوده و همواره به دنبال راهی هستنند که بتوانند این مشکل را به خوبی حل کنند. راه های زیادی برای مرتب کردن دندان ها وجود دارد که هر شخص با توجه به شرایطی که در آن قرار دارد، یکی را به دلخواه انتخاب می کند.

یکی از این روش ها و اقدامات، استفاده از ارتودنسی است اما این روش با سختی هایی همراه بوده و به همین دلیل برخی افراد حتی اگر به استفاده از آن نیاز فراوان داشته باشند، به سراغ آن نخواهند رفت. این دسته به دنبال راهی هستند که بتوانند دندان هایشان را بدون استفاده از ارتودنسی صاف کنند. ما در این متن قصد داریم چندین روش به شما معرفی کنیم که می توانید با استفاده از آنها به رویای داشتن یک لبخند بدون استرس و زیبا در کوتاه ترین زمان ممکن دست پیدا کنید.

روش های صاف کردن دندان بدون ارتودنسی

نکته ای که قبل از توضیح روش های صاف کردن دندان بدون ارتودنسی باید ذکر شود آن است که در واقع…

ادامه مطلب
  • 0

کیفیت لمینت سرامیکی

کیفیت لمینت سرامیکی سپیدنت ، اصلاح طرح لبخند یکی از روش های گسترده در جهت زیباسازی دندان ها و لخند می باشد. لمینت سرامیکی یکی از روش های پرطرفداری است که جهت اصلاح طرح لبخند انجام می شود و به علت ظاهر طبیعی ای که به دندان ها می دهد بسیار پرطرفدار است. بسیاری از افرادی که از شکل ظاهری  دندان های خود به دلایل مختلف همچون وجود فاصله زیاد، لب پر شدن، ترک خوردگی، تغییر رنگ یا پوسیدگی های عمیق با پرشدگی های قابل رویت راضی نیستند؛ به استفاده از این روش رو آورده اند.

موادی که در لمینت سرامیکی دندان ها مورد استفاده قرار می گیرد سازگاری کامل با لثه دارند و مشکل خاصی را ایجاد نمی کنند. علاوه بر آن پروسه ی آماده سازی دندان ها جلویی و متصل نمودن پوسته های سرامیکی لمینت به دندان ها به آسانی صورت می گیرد.

اما علی الرغم اینکه اتصال لمینت سرامیکی به دندان با سرعت و به راحتی صورت می گیرد اگر بعد از آن مراقبت صحیح و مناسبی صورت نگیرد کیفیت لمینت سرامیکی دندان کاهش پیدا کرده و منجر به آسیب رسیدن به آن می شود. در ادامه قصد داریم در خصوص طول عمر و کیفیت لمینت سرامیکی و …

ادامه مطلب
  • 0

عوارض کامپوزیت ونیر

دارا بودن دندان های سفید می تواند تاثیر بسزایی در زیبایی لبخند شما بگذارد. خوشبختانه با پیشرفت هایی که در علم دندانپزشکی صورت گرفته است این امر به آسانی میسر می شود. کامپوزیت ونیر دندان یکی از آن روش های محبوبی است که جهت اصلاح طرح لبخند صورت می گیرد. این روش به علت آن که یک تکنیک فوق العاده، سریع وراحت می باشد وعیوب ظاهری دندان ها را کاملا برطرف می نماید طرفداران بسیاری هم دارد. از آنجایی که هیچ کدام از روش هایی که جهت زیبایی صورت  می گیرد بدون عوارض نمی باشند، این روش نیز دارای عوارض های مربوط به خود می باشد.

عوارض کامپوزیت ونیر دندان های جلو برای آن دسته از افرادی که  اخیرا از کامپوزیت جهت ترمیم عیوب ظاهری دندان های خود استفاده نموده اند  تا حدودی شامل درد و ناراحتی جزئی و در برخی موارد هم تورم و کبودی در لثه ها میشود که این احتمال وجود دارد که این عوارض ها به مدت دو هفته نیز تداوم داشته باشد. حساس شدن دندان های جلویی نسبت به غذاهای سرد و گرم از دیگر عوارض کامپوزیت ونیر دندان های جلو است به نحوی که فرد هنگام گاز زدن و یا خوردن…

ادامه مطلب
  • 0